Kategoriler
Gündem Konuk Yazar

Vanminüt tişörtleri sadece 10TL

İzmir’den balıkadam Başbakanın Davos telaffüz ettiği “vanminüt” ü duyup üzerine tişörtlerini yaaptırıp internetten satmak isteyişi. Arkadaşa hayran oluk, uzun zamandır bu denli dahiyane girişim ile karşılaşmamıştık.

Kendisi şöyle yazdı;

Ürün öyle bir yayıldı ki internette birçok haber, blog forum sitesi bundan bahsetmeye başladı. Vatan Gazetesi’nden Mutlu Tönbekici köşesinde benden bahsetti. Taraf gazetesi benimle röpörtaj yaptı ve haberini logonun hemen sağına koydu. Habertürk’ten arandım ve onlarla da röpörtaj yaptım. Zaman Gazetesi’nden Murat Tokay aradı ve onunla da röpörtaj yaptık ve yarın(çarşamba) foto muhabiri gelecek. Kanaltürk’teki Berrin'le Gecenin Rengi programına davet ettiler anca İzmir'de olmam nedeniyle bu gerçekleşmedi. ATV Haber’den bir kişi Ana Haber'de kullanmak üzere 5 tane satın aldı.

vanminut-tisort

Satışı yapan site:
vanminut.com

İletişim bilgileri:
TEL: 0505 335 61 86 – 0555 689 11 79 – 0546 887 80 67 – 0536 402 71 40
msn'dende kendisiyle görüşebilirsiniz, muratilgim@hotmail.com.
Banka Bilgileri: İŞBANKASI İZMİR ŞUBESİ 3400 2330502 MURAT ILGIM

Eski wolkanca.com’da Vanminüt tişörtleri sadece 10TL veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Vanminüt tişörtleri sadece 10TL için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.