Kategoriler
Gündem

Peki youtube bize erişebilecek mi?

Türkiye’den bir grup youtube yasağına karşı imza kampanyası başlatmış. Burada açılan imza föyü sayesinde 1.000.000 imza toplanmak isteniyor.
Kendini bilmez bir insanın yaptığı terbiyesizce bir durum için youtube’dan videonun kaldırmasını istemek yerine tüm Türk halkının bu siteye erişiminin yasaklanmasına karşı gelen insanların başlattığı dijital imza toplama kampanyasıdır.

kampanya açıklaması!

bu kampanya youtube için başlatılmış bir kampanya değildir. bu kampanya kısıtlanan tüm özgürlüklere karşı tepkimizi biraz olsun gösterebilmek için başlattığımız bir kampanyadır. ulu önder Atatürk’e yapılan saygısızca ve ahlaksızca bir hareket vardır. bu hareket elbetteki asla affedilemez. ancak bu terbiyesizliğin önüne kendi halkına yasak koyarak geçmeye çalışmak kabul edilemez birşeydir.

oturduğu yerde yorum yapan ve homurdanmaktan başka bir adım atamayan insanlar gibi davranmayıp “yeter artık” diyerek birşeyler başlatmaya çalıştık. sesimizi/sesinizi duyurmak istedik. bundan başka da ne bir amacımız ne bir gayemiz var. (emaillerinizin toplanması vs.).

toplanan dijital imzalar karara itiraz dilekçesi altında ilgili mercilere iletilecektir.

saygılarımızla,
duyarlı insanlar,

[via]

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Peki youtube bize erişebilecek mi? başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.