Kategoriler
Gündem

Peki youtube bize erişebilecek mi?

Türkiye'den bir grup youtube yasağına karşı imza kampanyası başlatmış. Burada açılan imza föyü sayesinde 1.000.000 imza toplanmak isteniyor.
Kendini bilmez bir insanın yaptığı terbiyesizce bir durum için youtube'dan videonun kaldırmasını istemek yerine tüm Türk halkının bu siteye erişiminin yasaklanmasına karşı gelen insanların başlattığı dijital imza toplama kampanyasıdır.

kampanya açıklaması!

bu kampanya youtube için başlatılmış bir kampanya değildir. bu kampanya kısıtlanan tüm özgürlüklere karşı tepkimizi biraz olsun gösterebilmek için başlattığımız bir kampanyadır. ulu önder Atatürk'e yapılan saygısızca ve ahlaksızca bir hareket vardır. bu hareket elbetteki asla affedilemez. ancak bu terbiyesizliğin önüne kendi halkına yasak koyarak geçmeye çalışmak kabul edilemez birşeydir.

oturduğu yerde yorum yapan ve homurdanmaktan başka bir adım atamayan insanlar gibi davranmayıp “yeter artık” diyerek birşeyler başlatmaya çalıştık. sesimizi/sesinizi duyurmak istedik. bundan başka da ne bir amacımız ne bir gayemiz var. (emaillerinizin toplanması vs.).

toplanan dijital imzalar karara itiraz dilekçesi altında ilgili mercilere iletilecektir.

saygılarımızla,
duyarlı insanlar,

[via]

Eski wolkanca.com’da Peki youtube bize erişebilecek mi? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Peki youtube bize erişebilecek mi? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.