Kategoriler
Gündem

Geçmiş olsun başbakanım

Basbakan ErdoganBu hükümetin kadrolarının çoğuna muhalifim adamları hiç sevmiyorum fakat bu muhalifliğim siyaseten. Başbakan Erdoğan için sara (epilepsi) hastası falan diyorlarmış sağda solda bu tiksinç bir şey köşelerine sinip düşmanın hastalık anını bekleyenlerden tiksiniyorum, iğreniyorum. Başbakan hasta olabilir hastalık epilepsi olabilir yada diyabet olabilir, ama bu ülkeyi yönetemez anlamına gelmez.
Hastalığınız neyse geçmiş olsun başbakanım.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Geçmiş olsun başbakanım başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Geçmiş olsun başbakanımiçin 12 yanıt

wolkan'yürekten katılıyorum.
geçmiş olsun ba?bakanım…

başbakanda sahurda yemek yemediğinden dolayı kan şekeri düşüklüğü olmuş dinlenince geçeceğini söylüyor doktorlar ama bunu televizyon öyle bir abarttıki akşam haberlerde son fitarı diye bir başlık atıp bir akşam önceki iftarını göstericek ama sanki ölmüş gibi haber yaptılar. o da bir insan elbette hastalanabilir sanki hiç hasta olmayacakmış gibi abarttılar. geçmiş olsun diliyorum bende. bu arada kan şekeri çok aç kalınca ya da çok yemek yiyince olurmuş aklınızda olsun..

sayın başbakana geçmiş olsun dilerken onunda bir insan olduğunu unutmayalım o da tabii ki hastalanabilir ama asıl skandal onun hastene önünde,arabada mahsur kalması …..

roma imparatoru sezar da sara hastasıymış ve o muhteşem imparatorluğu yönetmiş.
😟

şimdi de başbakanı makam arabasından kurtaran balyoz kıymete bindi.. bir tane milletvekili satın almış inşaat işçilerinden kimseye vermem diyor.. şark köşesine koyacakmış evinden.. artist ya bunların hepsi. işçi de yazık vermediler bize işlerimiz aksadı diye yakınıyordu ne milletiniz ya bu acayiplik taa başımızdan başlıyor valla..

hahahaha balyoza bak yakında açık arttırmada satmasınlar -bakın bu balyoz öle sizin bildiğiniz sırada balyoz değildir bu balyoz başbakanın aracının camını kırdı.

sayın başbakanım öncelikle genel seçimlerde başarılar dilerim ve ayrıca bir istirhamım olacaktır sayın rize millet vekili a.kadir kart ı
rize 😀 en millet vekili istemiyoruz halk olarakta isten miyor ve ayrıca 2002 seçimlerinde bir ay boyunca partime hizmet ettim hiç bir talebim olmamıştır sayın kart akraba i kişileri çay kura doldurmuştur
bu rizede bir terbiye ahlakına sığmaz.
sayın başbakanım ayrıca kayın biraderiniz hasan bey benim yakın dostum olur rize de kaptan çay sanayının hissedarı ve aynı zamanda istan bulda global inşaat ve elektrik ltd şirketim var her ikiside faal olarak çalışıyor
22 temmuzda yanınızdayız allah yar ve yardımcımız olsun

rabbim sevdiği kuluna hastalık verirmiş ben başbakanımla gurur duyuyorum hastalığı ne olursa olsun onun kalbi sağlam

al bendende o kadar evt bende epilepsi hastasıydım ama iyi oldum bu sene üniversite ye başlıcm başbakanımın böyle bir rahatsızlığı olablir ama bu onun başbakanlığına engel.rabbim hastalığı verirken devasınıda verir.o kalbimizin fatihi başbakanım onun rahatsızlığı benim rahatsılığım allh onu başımızdan eksik etmesin.

insanın
başkasının acısını anlaması için
ile o acıyı kendi yaşaması gerekmez