Doğruysa Şahan’a hiç yakışmamış

Doğruysa Şahan a hiç yakışmamışBiz içinde yaşadığımız için bir çok olaya, duruma alışıyoruz ve artık bize garip gelmiyor ama dışarıdan bakıldığında gündemin sürekli değiştiği ve enteresan onca şeyin kısa zamanda gelişip gündemden gelip geçtiği haraketli bir ülkedeyiz.

Bir tarafta oğlu hayatının baharında askerlik yaparken hayatını kaybediyor, şehit oluyor ve bunun karşılığında vatan sağolsun diyor, diğer tarafta vatan sağolsun diyenlerden adeta sömüren, onlar sayesinde para kazananlar bunları görmezden gelip hiç umursamıyorlar.

Bunlar insana çok romantik şeyler gelebilir, vatan, millet sakarya vs. Ama olay bu değil, önemli olan, dikkat ettiğimiz bu işin içinde ki adaletsizlik.

Bir gazetede okuduğuma göre Recep İvedik karakteri ile tanınan, 30 yaşında olan Şahan Gökbakar'ın kiloları nedeni ile askeriyeden çürük raporu almış. Eğer bu doğruysa Şahan Gökbakar'a hiç yakışmamış.

Doğruysa demek zorundayım çünkü kendisi bunu yalanlamış, ama eğer doğru çıkarsa o zaman külahları fena değitireceğiz Şahan bey.

Yaptığı filmlerde işlediği konu delikanlı ayakları, raconlar, tavırlar, insanlarla dalga geçmeler bir de utanmadan çıkıp aydın, çok bilmiş ayakları yaparlar.

Elvis'e bakın da adam olun, cebiniz 3 kuruş para görünce ne olduğunuzu şaşırıyorsunuz, unutmasınlar insanlar çıkardıkları gibi tepe taklak aşağı da indirmesini bilirler.

Elvis Presley – Askerlik

Video UzmanTV den.

Haber aşağıda.

“Recep İvedik” filmi serisi için 130 kiloya kadar çıkan ve filmin devamlılığı için 4 yıldır bu kiloyu muhafaza etmeye çalışan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, dün Gümüşsuyu Askeri Hastanesi'nden çürük raporu aldı.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, saat 12.00'de hastaneye giden ve kontrolden geçen Gökbakar'la ilgili heyet raporu saat 14.00'te açıklandı. 135 kilo ağırlığında ve 1.80 boyundaki Gökbakar'a kilo fazlalığından dolayı hastaneden çürük raporu verildiği belirtildi.

1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başlayan ve 2002 yılında da mezun olan 30 yaşındaki Gökbakar, o dönemden beri askerliğini tecil ettiriyordu. Gökbakar son olarak aldığı raporla askerliğe elverişsiz bulundu ve böylece vatani görevini yapmaktan muaf oldu. Gökbakar ise çürük raporu aldığı iddialarını yalanladı. Gökbakar, dün sadece Gümüşsuyu'ndan otomobiliyle geçerken görülmüş olabileceğini ifade etti.
Hürriyet

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.