Kategoriler
Gündem

Bırakın bu işleri allansen

Akşam flaş flaş diye televizyonda verdiler mecliste gerginlik, kavga. Baktık hacı ne olmuş diye, memleket meseleleri yüzünden, bizim için kapışıyorlardır herhalde diye, açtık baktık mevzuu başbakanımızın hanımının baş örtüsüymüş.

Kadın dediğin varlık zaten başlı başına bir dertken yanına dinle ilgili bir şey de koyarsan kıyamet kopar usta, geçen biri söyledi bu olay başörtüsü, türban değil de takke, şapka filan olsa erkekler hiç uzatmadan saniyesinde çıkartır atardı ama olay kadın olunca bela yani bunun çözümü yok.

Ayrıca hiç hoş değil yani başbakanın hanımını ile ilgili böyle bir şeyi mecliste dile getirmek Allah aşkına başka konu mu yok muhalefet yapacak böyle yaparak AKPnin oyunu daha da arttırdıklarını bilmeliler. Zaten AKP dediğin parti kapatılma ile, Tayyip Erdoğan dediğin insan okuduğu bir şiirden sonra aldığı ceza ile halkın gözünde mazlum, ezilmiş görünerek oylarını tavan yapmış bir parti değil mi?

Başbakan çok kızmış hiç gerek yok valla ben başbakanın yerinde olsam muhatap bile olmazdım o kadar absürt bir şey ki muhalefet yapacak bir şey bulamadıkları için saçma sapan şeyler bir de elinde iPhone ile çıkmış meclis kürsüsüne sayın milletvekilimiz o da ayrı bir enteresanlık, o güzeldi bak diğer gelişmiş ülkelerde olduğu gibi bizde de internet etkinliğini bu alanda geliştirmeye başlamış ama keşke adam gibi bir mesele olsaydı dedim ben.

Okurlarsa şayet (ki o ellerindeki iPhone dan rahatlıkla okuyabilirler) ben buradan millletvekilllerimize şunu söylemek istiyorum: bırakın bu işleri allansen.