Kategoriler
Medya

Tarihin arka odası canlı yayında at

Pelin Batu At Sırtında
Pelin Batu At Sırtında
Murat Bardakçı, Erhan Afyoncu ve Pelin Batu’nun yaptığı Tarihin Arka Odası isimli programında bu hafta da enteresan bir şey gerçekleşti, program Türk televizyonlarında yine bir ilki gerçekleştirdi ve canlı yayında ata binildi. Daha önce Okçulukla ilgili programları çok beğenilmişti, programın bu bölümünde de yine Osmanlıda atlar ve okçuluk ele alındı.

Saf kan İngiliz atı olan Ney isimli at Türkiyenin en iyi atlarından biri, programda Pelin Batu ata bindi ve eski Türk Amazon kadınını temsil etti, okçu Adnan Mehel at üzerinde ok attı.

Programın konukları, Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Ömer Faruk Girgin, aktör Demir Karahan ve okçu Adnan Mehel’di

Erhan Afyoncu Muhteşem Yüzyıl dizisinin danışmanlığını yapıyor, o programda gülerken lütfen mikrofonunu kapatsınlar ayrıca espri yapmazsa rating 1 puan artar diye düşünüyorum 🙂

Kadınlar günüzü kutlarım 😉

Eski wolkanca.com’da Tarihin arka odası canlı yayında at veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Tarihin arka odası canlı yayında at için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.