Kategoriler
Medya

Tarihin arka odasında Pelin bu sefer piyano çaldı şarkı söyledi

Tarihin arka odasında Pelin bu sefer piyano çaldı şarkı söylediHabertürk televizyonunda her cumartesi gecesi yayınlanan hastası olduğumuz program Tarihin Arka Odası'nda Pelin Batu bu sefer piyano çaldı ve şarkı söyledi.

Murat Barkaçı ile Yaprak Sayar'ın icra ettiği Türk müziklerine her programda görüyoruz, biliyoruz. Bu sefer bir değişiklik oldu ve Pelin de piyanosunu getirtip çaldı söyledi.

Pelin Batu çok şıktı, kırmızı çok yakışmıştı geçenlerde yazmıştım Pelin'i üzmeyin programın çok seyredilmesinin ve bunca saat çekilir olmasını sağlayan Pelin hanımdır 🙂

Tarihin arka odasında Pelin piyano çaldı

Program için emeği geçenlere teşekkür ederim, Erhan hoca sen espri yapma.

Eski wolkanca.com’da Tarihin arka odasında Pelin bu sefer piyano çaldı şarkı söyledi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Tarihin arka odasında Pelin bu sefer piyano çaldı şarkı söyledi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.