Kategoriler
Medya

Tarihin arka odası: Dikran Karagözyan, Pelin Batu

pelin batu - tarihin arka odasiDün gece Murat Bardakçı’nın progamı Tarihin arkada odasında gündemde olan bir konu 1905 Ermeni meselesi konuşuldu. Programda enteresan bir şey yaşandı ve Dikran Karagözyan isimli ermeni asıllı bir vatandaş Murat Bardakçı’nın hiçbir Ermeni bize katılmıyor demesi üzerine programa katıldı. Bir ikinci olayda Pelin bu sefer ağladı hatırlarsanız geçen uyumuştu.

Dikran Karagözyan gerçekten harika bir adam çıktı ben adama bayıldım Murat Bardakçı’nın sevdiği adam zaten sağlam adamdır, çok kültürlü aydın bir insan hakkatten medeni cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum. Kendisi hakkında dün gece açılan ekşisözlük başlığından iyi-kötü yönde her türlü bilgiyi toplayabilirsiniz sözlükçüler çalışıyor. Bence Dikran Karagözyan gibi aydın insanlar Türkiye’nin gerçek zenginliği keşke popülist günlük siyaset ve güç çekişmeleri uğruna bu tür insanlarımızı küstürmesek kaptırmasak başka ülkelere.

Erhan hoca çok kıldı bu gece, Pelin bir ara neredeyse programı terkediyordu Erhan Afyoncu ile fena kapıştılar bir ara Pelin tokatlayacak diye bekledik.

Pelin Batu’nun ağlaması ve Dikran Karagözyan

Buradan Erhan hocaya sesleniyorum, hoca biraz relax ol Pelin olmazsa program renksiz olur bunu bilin biz Pelin’i böyle seviyoruz. Erhan hoca bence yorulmuş, Murat Bardakçı’nın hızına yetişmek çok zor gerçekten.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Tarihin arka odası: Dikran Karagözyan, Pelin Batu başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

erhan hoca burayı okursan aman ha alınma yazıda taıklım şaka yapıyorum.(ne olur ne olmaz)

pelin batu'nun ermenilere karşı ayrı bir sempatisi mi var merak ediyorum daha önce de sözde soykırım ile ilgili tepki çeken açıklamalar yapmıştı.

aslında pelin in ermenilere değil daha çok ezilen kesimlere empatisi var duygusal bir insan sadece başka durumu yok tabi insanlar istedikleri yere çeker benim fikrim bu. tepkiler dediğin de hep kuru slogan kimseye faydası olmayan şeyler oturdukları yerden slogan slogan facebook grupları gibi 🙂

volkan .. blog un çok güzel..ancak v yerine w kullanman yakışıksız…nasihat vermek haddim değil … aynı şekilde relax kelimesini kullanmışsın…belki başka bir etnik kültürün üyesi olabilirisn saygı duyarım sonuna kadar …o halde kendi dilinde yaz… ama eğer türkçe yazıyorsan..lütfen dilimize saygısızlık etme..saygılarımla

sayın ferhat

blogun hakkında sayfasına önce bir bakın, daha sonra yukarıda okuduğunuz konuda ingilizce kelime relax ı kullanmamım pelin batu ya bir gönderme olduğunu ayriyetten size belirteyim. ve anlaşalım.

wolkanca.com ile volkanca.com aynı kapıya çıkıyor, wolkanca da türkiye cumhuriyeti sınırları içinde tescilli, patentli bir marka.

volkan öz hakiki türk ismidir etniği filan yok adım bu, sitenin adı markası wolkanca. sen w-x-q filan var dite w li bir şeyi kullanmıyor musun kardeş?

teşekkür ederim.

evet saol beliz 1915. allahtan hata yapıyoruz da yorum yazıyorsunuz yoksa yazmazsınız 😀