Kategoriler
Medya

Tarihin arka odası: Dikran Karagözyan, Pelin Batu

pelin batu - tarihin arka odasiDün gece Murat Bardakçı’nın progamı Tarihin arkada odasında gündemde olan bir konu 1905 Ermeni meselesi konuşuldu. Programda enteresan bir şey yaşandı ve Dikran Karagözyan isimli ermeni asıllı bir vatandaş Murat Bardakçı’nın hiçbir Ermeni bize katılmıyor demesi üzerine programa katıldı. Bir ikinci olayda Pelin bu sefer ağladı hatırlarsanız geçen uyumuştu.

Dikran Karagözyan gerçekten harika bir adam çıktı ben adama bayıldım Murat Bardakçı’nın sevdiği adam zaten sağlam adamdır, çok kültürlü aydın bir insan hakkatten medeni cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum. Kendisi hakkında dün gece açılan ekşisözlük başlığından iyi-kötü yönde her türlü bilgiyi toplayabilirsiniz sözlükçüler çalışıyor. Bence Dikran Karagözyan gibi aydın insanlar Türkiye’nin gerçek zenginliği keşke popülist günlük siyaset ve güç çekişmeleri uğruna bu tür insanlarımızı küstürmesek kaptırmasak başka ülkelere.

Erhan hoca çok kıldı bu gece, Pelin bir ara neredeyse programı terkediyordu Erhan Afyoncu ile fena kapıştılar bir ara Pelin tokatlayacak diye bekledik.

Pelin Batu’nun ağlaması ve Dikran Karagözyan

Buradan Erhan hocaya sesleniyorum, hoca biraz relax ol Pelin olmazsa program renksiz olur bunu bilin biz Pelin’i böyle seviyoruz. Erhan hoca bence yorulmuş, Murat Bardakçı’nın hızına yetişmek çok zor gerçekten.