Kategoriler
Medya

Pelin Batu Üsküdar’da mini etek giyemediğinden şikayetçi

Emekli Büyükelçi ve eski milletvekillerinden olan İnal Batu’un kızı, Ankara doğumlu, Boğaziçi Üniversitesi Tarih bölümü mezunu oyunu Pelin Batu, son dönemde sokakta insanların bakışlarından çok rahatsız olduğunu ve mini etek giymeye korktuğunu söylemiş.

Pelin Batu, oturduğu Üsküdar’da mini etekle dolaşamadığını belirterek ”Ben her zaman özgürce yaşamak istiyorum. İstanbul renkli ve geniş bir metropol. Bu renkler zaman zaman çatışabiliyor. İstanbul’da birbirine çok yakın ama hem ekonomik hem de sosyal olarak aralarında inanılmaz uçumlar olan semtler var. Ben artık evden çıkmadan önce ne giyeceğim konusunda düşünmeye başladım. Çünkü insanların sokaktaki bakışlarından çok rahatsız oluyorum.

Bu sadece benim oturduğum Üsküdar’da değil İstanbul’un her yerinde geçerli. Sokakta insanları izlemeyi çok sevdiğim halde artık kulaklığımı takıp, kimsenin yüzüne bakmadan yürüyorum. Ben suçluluk hissetmeden istediğim gibi giyinmek, istediğim yerde bir şeyler içmek istiyorum. Ben nasıl türbanlı öğrencilerin üniversitelere özgürce girmesini savunuyorsam, benim de özgürlüklerime saygı duyulmasını talep ediyorum. Aslında bu insanlara kızmıyorum. Çünkü sorun ekonomik eşitsizlikten ve eğitimsizlikten kaynaklanıyor.

Bireyleri özgürleştirmek, eşitlemek yerine onları istediği şekilde oy veren kişilere dönüştürmeye çalışan politikalardan rahatsız oluyorum” dedi.

vali gokhan sozer istifa
selam selam
son 6 aydır kocaeli de çeşitli cinayetler işlenmekte. özgür kürdistan larının yaşayabilmesi için liman kenti ve diaspora oluşturmaları gerektiğini siyonistlerden geri tepmeli olarak öğrenen kürt konseyi şehirde çeşitli cinayetler işliyor veya taşeronlşarına işletiyor.saatçi ali efendi konağı nı ele geçirmek için yapmak bırakmayan hatta vali yardımcısı ve çeşitli müdürlerin koynuna çıtır dulları sokup kaset cd lerini çeken kürt konseyi; son bir ayda iki vurucu cinayet işledi:

1-)emekli din bilgisi öğretmeni olan ismail özen hocamız 6 şubat günü erenler mahallesindeki evinin önünde silahlı saldırıya uğrayarak şehit olmuştur.ismail özen hocamız velinimetimiz prof dr hans von aiberg hocvamızla sıksık buluşmakta ve cifir,ebced,vefk ilmi miftah ilmi konusunda fikir teatisinde bulunmaktaydı şer cephesine karşı verdiğimiz savaşta güçlü bir neferimiz olan ismail hocamız fatih çarşamba ismailoğlu cemaatinin terörö örgütü ibda c tarafaından katledilmiştir.bayram ali hocamızı vuranlarla ismail hoccamızı vuranlart aynı karanlık ellerdir

http://haberform.com/haber/kocaeli-ogretmen-v…

2-)genç işadamı piramit fm kurucusu mesut yetkin hans von aiberg hocamız ve zigzag cemaatinden iki arkadaşımızla sabah saatlerinde yaptığı görüşmenini akabinde kaza kavga süsü verilen bir cinayetle öldürülmüştür.cinayetin tetikçisi taner özdemir hapse girmekle kurtulamaz. bizmehdist demokratlar bu işi hukuki yollarla ve hanif demokratik cephecilere uygun olarak çözeceğiz.

mesut bey kardeşimiz "ordu millet gönül köprüsü" ve milli mutabakat hükümeti projeleri çerçevesinde yazılı ve görüntülü basına girmeyi kanal piramit televizyonu ve tanin yahut yeni kocaeli adında bir gazete çıkarmayı düşünyordu.hocamız aiberg bu girşimlere dışarıdan terknik ve mali destek verecekti. bu girişimlerden haberi olan siyonisatler 10 aralık 2008 sabah saatlerinde hocamıza edremit sahil yolu mevkiinde otomastik silahlarla suikast girşiminde bulunmuşlardır.

son bir yıldır kocaelki de hoş olmayan gelişmeler olmakta:

* izmit nüfusta çalışan bir memure olan nukhet oruç ve vali yardımcısı mehmet özcan 7 ay boyunca devletin kasasından yiyip içip sikişmişlerdir. bu ikili yaklaşık 2 milyon dolar parayı buharlaştırmışlar ve bu para güngören bombalanmasından yerel seçimler için alan temizliğine kadar bir çok yerde kullanılmıştır
* yuvacık baraj gölü civarında,gebze/bayramoğlu bölgesinde ve kocaeli valiliğinin altındakşi tünellerde satanist/siyonist hermetik bir mason büyücü halkası olan new acropolis(yeni yüksektepe derneği romanya yahudisi jorge angel livraga ) üyeleri geceleri kan akıtarak ayin yapm aktadır.emekçi yuvacık halkı akşam dışarı çıkamakta sabah işine giderken salavat getirmektedir. bu şeytani havanın yüzünden toprağın bereketinin kaçtığını ö ne sürmektedirler
* sanem joshua tarafından izmit nüfusun arşivi amele stajyerler ce kaçırılmıştır. bu projenin kararı sanem joshua nın kankası ve selçuk ökmen in gayrimeşru halası pelin batu nun üsküdar/salacak taki villasında alınmıştır

(pelin batu;kazıklı voyvada 2.vlad ve sapık katil orospu elizabeth bathory nin de akrabasıdır. ayrıca selçuk ökmen üzerinden süleymancılık tarikatının kurucusu süleyman hilmi tunahan(solomon haim bem yaffe ),romancı daniel defo,tuncay güney,vehbi koç ,aydın doğan,mesut yılmaz… aynı ailenmini çocujklarıdır.siyonist satanişstler ali murat ghüven,ahmet hakan cosşkun,pelin batu,selçuk ökmen dörtlüsüne "kare as" demektedirler )

bu ve daha birçok rezaletler…

ve işletilmeyen istifa mekanizması

lütfen istifa edin sayın valim.kocaeli nin ve ülkemizin daha kötüye gitmememsi için sürecek
gönderen elbistan tümeni(burcu geroğlu) zaman: 09:06

ben pelin hanimi çokkkkkkkkkk seviyorum ….yüzü bebek gibi masum ve fikirleri hayata bakiş açisi kisacasi hayraniyim ve takip etmeye çalişiyorum saygilar benden ………