Kategoriler
Medya

Pelin Batu eylemci ruhunu Tarihin arka odasında gösterince

pelinMurat Bardakçı’nın yaptığı Tarihin arka odası isimli program Habertürk televizyonunda her cumartesi gece yayınlanıyor. Program çok hoşuma gidiyor ilk bölümünden bu yana izlemişimdir, ayrıca Fatih Altaylı ile pazar günü yine Murat Bardakçı Teketek özel programını yapıyorlar bu program da çok ilginç oluyor.

Programı izlememdeki nedenbiri Saba Tümer’in o gün izinli olması, şaka şaka tabi program Türkiye ve dünya tarihinin çoki lginç yönlerine değinen bir program ve izlememdeki neden bu.
Klasik kitaplardan okuduğumuz tarihin yanı sıra böyle ilginç arkada kalmış detayları öğrenmek bana haz veriyor. Murat Bardakçı’nın kitaplarını da şiddetle tavsiye edebilirim.

Dün akşamki programda Pelin Batu çok sinirlendi, sinirlendiği konu çevre mesellerinden konuşurken diğer konuşmacıların gerçekten anti çevreci olmasındandı. Canlı yayında ellerini masaya sert bir şekilde vurdu ve baya bir korku saldı ortamda. Pelin bu haliyle çok güzeldi.

Pelin Batu’nun sıkı bir çevreci olduğunu öğrenmiş olduk böylece.

Murat Bardakçı’yı zaten kadınlar hakkında söylemlerinden dolayı hatunun biri fena ufalayacak ama ne zaman bakalım, heyecanla bekliyoruz.

Yine dün gece tabii ki Okan Bayülgen’in programını seyrettik, programda Kızsız Adam ve Hoop İsmail Kamera Gidiyor başlıklı yazdığımız konular işlendi.

Artık gündemi aktarmıyoruz galiba gündemi yaratabiliyoruz da.