Kategoriler
Medya

Pelin Batu eylemci ruhunu Tarihin arka odasında gösterince

pelinMurat Bardakçı’nın yaptığı Tarihin arka odası isimli program Habertürk televizyonunda her cumartesi gece yayınlanıyor. Program çok hoşuma gidiyor ilk bölümünden bu yana izlemişimdir, ayrıca Fatih Altaylı ile pazar günü yine Murat Bardakçı Teketek özel programını yapıyorlar bu program da çok ilginç oluyor.

Programı izlememdeki nedenbiri Saba Tümer’in o gün izinli olması, şaka şaka tabi program Türkiye ve dünya tarihinin çoki lginç yönlerine değinen bir program ve izlememdeki neden bu.
Klasik kitaplardan okuduğumuz tarihin yanısıra böyle ilginç arkada kalmış detayları öğrenmek bana haz veriyor. Murat Bardakçı’nın kitaplarını da şiddetle tavsiye edebilirim.

Dün akşamki programda Pelin Batu çok sinirlendi, sinirlendiği konu çevre mesellerinden konuşurken diğer konuşmacıların gerçekten anti çevreci olmasındandı. Canlı yayında ellerini masaya sert bir şekilde vurdu ve baya bir korku saldı ortamda. Pelin bu haliyle çok güzeldi.

Pelin Batu’nun sıkı bir çevreci olduğunu öğrenmiş olduk böylece.

Murat Bardakçı’yı zaten kadınlar hakkında söylemlerinden dolayı hatunun biri fena ufalayacak ama ne zaman bakalım, heyecanla bekliyoruz.

Yine dün gece tabii ki Okan Bayülgen’in programını seyrettik, programda Kızsız Adam ve Hoop İsmail Kamera Gidiyor başlıklı yazdığımız konular işlendi.

Artık gündemi aktarmıyoruz galiba gündemi yaratabiliyoruz da.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Pelin Batu eylemci ruhunu Tarihin arka odasında gösterince başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

sevgili volkan,

site çok sexy oldu, daha da oluyor gördüğüm kadarı ile. tebrikler. ancak şu refresh olayı yüzünden yukarıdaki videoyu seyredemiyoruz farkındaysan.

nahnu
iltifatlar için teşekkür 🙂 evet yenilemesi var onu kaldırıyorum yazı sayfalarından şimdi.

hurufu mukattaların anlamını biliyormuş da muş da eminim sumerologlar dan bir iki şey ogrenmiştir ha işte tamam bu demişler dir.biliyorumda efendim ;insanların aklına şuphe sokucu bir şekilde. kuran ı kerimin anahtarı besmeledir namazını kılan gunde 1000 defa besmelei şerifi zikrine devam edenkuran ı kerim açılır.

sayın murat bardakçı bey efendi birinci dünya savaşına katılıp geri dümeyen dedem silvan boyunlu nufusuna kayıtlı alioğlu selim in akıbetini üğrenmek istiyorum nüfus bilgilerinede ulaşılmıyor yardımlarınızı rica ediyorum