Nedir bu Pelin Batun’un Murat Bardakçı’dan çektiği

pelin-batuAçık yazmam gerekirse televizyonlardaki bu kadar dizi, şov vs. eğlence programlarının karşısına böyle kültürel bir programla çıkmak her yiğidin harcı değil, bu yüzden Murat Bardakçı, Fatih Altaylı ve diğer hepsini tekrardan tebrik etmek istiyorum.

Ben Murat Bardakçı’nın ve Fatih Altaylı’nın Habertürk’deki bu programları yapmaya başladığından beri takip ederim, taa ki dün abiler Bakırköy’de saat 03:00 de yaptıkları bir kazı ile tüm ilçenin elektriklerini kesene kadar.

Programın en cafcaflı yerini maalesef ki seyredemedim, Pelin Batu’uya Murat Bardakçı’nın takılması çok hoşumuza gidiyor. Pelin Batu hanımfendinin o kültürlü ve muhteşem hali, sinirlendiğinde bile nezaketi, hanımefendiliğini kaybetmemesi çok hoşuma gidiyor. Yalnız Murat Bardakçı çok sinirli bir abimiz, olsun ama onu da öyle kabul ettik biz.

pelin-batu-2

Dün gece işte tam bizim burada elektirikler kesildiğinde aşağıdaki durum yaşanmış, saolsun Habertürk’çü arkadaşlar internet sitelerine koymuşlar benim için.


Ünlü tarihçi ve gazeteci Murat Bardakçı’nın hazırlayıp sunduğu “Tarihin Arka Odası” programı renkli görüntülere sahne oldu. Cumartesi gecesi yapılan programın bitmesine yakın dakikalarda bir izleyicinin sorduğu soru sonrasında hoş bir sohbet ortaya çıktı. Murat Bardakçı, Pelin Batu’yu bu kez fena korkuttu.

İşte Pelin Batu’yu “Hayır hayır” dedirterek, masa üzerine çıkartan o diyalog:

Pelin Batu daha önce de eylemci ruhunu göstermişti. wolkanca.com/pelin-batu-eylemci-ruhunu-tarihin-arka-odasinda-gosterince

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

sn pelin batu sanırım kıskanılıyor. konuşmalarına ilişkin katıldığımı belirten onlarca mail göndermeme karşın sn bardakçı hiçbirini kaale almadı. lakin olumsuz eleştirilerin tümüne yer verdi

sayın bardakçı bulunduğu yere uygun olarak davranmalı.

sayın murat bardakcı 15 08 2009 akşamı karadeniz tarihine degindiniz tamamen yanlış adam biliyorum diyor sizde kabul ediyorsunz o beyefendinin yazdıgı kitalar birilerinin istegi üzerine suponsrluk yapılarak yapılarak yazılan kitap ın tarihle ne alakası var dogu karadeniz samsundan hopaya kadar lazdır ama asimile edilmiştir kimseninde şikayeti yoktur giresunun etnik sitesi azzi dir araştır