Kategoriler
Hayattan

Park Mahall Cafe

Bugün sizlere her zaman arkadaşlarla beraber gittiğimiz bir cafe olan Park Mahall’i tanıtmak istiyorum. Çok fazla bilinmeyen bu mekan için Anadolu yakasının en iyi nargile yapan mekanı diyebiliriz. Her ne kadar dumansız hava sahası dolayısıyla dışarıda nargile içsek de bugün aldığımız haber biz müdavimlerini sevindirdi. Ruhsat için gerekli çalışmalara başlamışlar.


Gelelim yemeklerine; sitesinde menülerini inceleyebileceğiniz gibi benim size önerim soslu makarnalarını denemeniz. Ben makarna sevmeyen birisiyim ama mahall cafeye gitmeden makarna kültürünüzü belirlemeyin derim çok özel menüsünde çok çeşitli lezzetler bulabilirsiniz. Ayrıca düğünlerden sonra gelenek haline gelen yemek davetlerinizi bu nezih ortamda verebilir, dostlarınızla güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

Bu arada bu yazıyı sizlere Mahall Cafe’den yazıyorum 🙂 kablosuz internet bağlantısı ile ister internete girin, isterseniz açık veya kapalı ortamda maç keyfi yaşayın. Anadolu yakasında ikamet ediyorsanız ve bu mekanı keşfedemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz benden söylemesi.

Yazar Onurius İletişim

WOLKANCA

Konuk Yazar

Park Mahall Cafe başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.