Kategoriler
Hayattan

Carrefour markette ne zaman gitsem Nutella yok

Ben ekseriyetle Bayrampaşa Carrefour’dan alışveriş yaparım, marketten alınabilecek hemen her şeyi oradan alıyorum her ay sadece ev için aldığım gıda alışveirşi 500TL civarı.

Fakat Carrefour beni kaybetmek üzere, bunun nedenlerinden en büyüğü Nutella.

Carrefour markette ne zaman gitsem Nutella yok


Ne zaman gitsem, yani ayda en az 3 defa gittiğimi sanıyorum o Nutella rafı boş, en son geçen hafta bunu gittim müşteri temsilcisine söyledim, o şikayet kutularına da yazdım. Merak ettim ertesi akşam yeniden gittim baktım raflar full Nutella doluydu ama sanırım önümüdeki hafta yine boş kalır.

Bilmiyorum herhalde çok satılıyor veya başka bir numara var bu işte anlamadım. Ayn ı sırada diğer markalarda var özellikle Sağra Nutella rafının 4 katı yer kaplıyor ve her zaman dolu.

Marketin o sırasında Nutella için ayrılan yerin 4 katı diğer başka markaya ayırmışlar ve ben her markete gidişimde Nutetlla yok. Bu acaba marketin bir politkası mı veya diğer marka ile anlaşma mı yapılmış şüphelenmedim desem yalan olur.

Yani sırf bu Nutella yüzünden hem Akbank hem de Carrefour ben ve benim gibi belki başka da müşterileri kaybetmek üzere haber edeyim dedim, kesin okuyorlardır. Gerçi bunu benim yazdığımı belirtmez üzerine yatarlar ama çokta umurumda değil yani bildiğiniz gibi.

Başka nedenlerim de var onları onra yazacağım veya arayabilirler beni kendilerine söylerim.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Carrefour markette ne zaman gitsem Nutella yok başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.