Kategoriler
Blog Hayattan Konuk Yazar

Veterinerden merhaba

veteriner den merhaba
Kısaca kendimden bahsetmek isterim, 1980 Ankara doğumlu Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Mezunuyum şuanda özel bir kuruluşta görev yapmaktayım, okumayı çok seviyorum aynı zamanda yazmayıda bir o kadar ama en çok da hayvanları seviyorum 🙂

Hayatın en güzel anı kelimelerin dans ettiği andır diye düşünüyorum. Yazdıklarıma şimdiden değer katacak olan yorumcuların olduğuna inanıyorum umarım her şey güzel olur.

Not: Unutmadan blogda ki  yazacağım  yazılar tabii ki de bir veterinere yakışır olan tüm hayvan türlerinden bahsedeceğim.

Eski wolkanca.com’da Veterinerden merhaba veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Veterinerden merhaba için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Veterinerden merhabaiçin 6 yanıt

hoşgeldiniz. wolkanca.com'u uzun zamandır takip ediyorum. merakla yazılarınızı izleyeceğim. özelliklede evimde karga, kaplumbağa, balık cinsleri, martı, muhabbet cinsleri, papağan cinsleri, karıncalar, akrep, tavşan vs.. gibi birçok birbirinden ilginç havyan beslemiş biri olarak 🙂

hoşgeldin nuray, hayvanseverlerin severek okuyacağı, bilgileneceği yazılar yazacaksın şimdiden okurlar adına teşekkür ederim.