National Geographic reklamları

Televizyonda National Geographic kanalında belgeselleri takip etmeyi seviyorum fakat beleselleri dizilerden de beter her 20 dakika(ölçmedim)da kesip araya uzun süre kanalı takip edenler için Çin işkencesi olan o görüntü ve ses insanı deli ediyor.

national-geographic-channel

Açıkçası bu kadar harika içeriği bu kadar beceriksiz sunmanın en mükemmel örneği National Geographic olabilir diye düşünüyorum.

Kanal küresel bir TV kanalı olduğu için bazı şeyleri değiştirmek zor oalbilir ama arkadaş zaten çıkan reklamların diğer TV kanallarındaki gibi çeşitli ve çok kazandıran reklamlar olmadığı çok belli, verilen aralar sanki devlet tarafından özel bir kanun çıkarılmış ve bu uygulanıyor gibi dakika şaşmıyor, dediğim gibi o ara verilirken koyulan bandı elime geçirsem parçalarım, tarihe gömerim o kadar sinir bozucu bir şey ee tabii sürekli takip edenler için.

Kanal da yönetici olan arkadaşlar; insanlık namına, rica ediyorum şu reklama arası verildiğinde giren bandı değişken yapın, arada başka şeyler de olsun yada sesi tamamen kaldırın veya değiştirin.

Mesela şu aşağıdaki video gibi yapılabilir 🙂 Razıyız.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

National Geographic reklamlarıiçin 3 yanıt

Tivibu’dan takip ettiğim en favori kanal National Geograpic, ve aynen katılıyorum sana o çin işkencesi reklamlar berbat bir travma yaşatıyor bana. Ve yazı sonunda ki gibi bir 5 dk kafa dinleyici sessizliğe de razıyız, aynen.