Kategoriler
Medya

Diziler de artık ödülleniyor

Kristal Ekran Dizi Film Festivali (KEDF) adı altında Eylül ayından itibaren vizyona girmiş dizilere halk oylaması ile ödül verilecekmiş.

Festivalin amacı; dizi film emekçilerinin ve oyuncularının ekran başına çıkıp halkla buluşmasını ve verdikleri emeğin karşılığında ödüllendirilmesini sağlamakmış.
Oylar internet üzerinden buradan yapılacakmış.

Kategoriler; komedi, uyarlama, dönem, çocuk ve gençlik, dram, aksiyon şeklinde altı adet.

Aslında birinciler belli ama (aksiyonda kurtlar vadisi, gençlik dizisinde kavak yelleri gibi -tabi benim fikrim- ) yine de Haydi pamuk eller sevdiğiniz dizileri oylamaya…

Eski wolkanca.com’da Diziler de artık ödülleniyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Diziler de artık ödülleniyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Diziler de artık ödülleniyoriçin 1 yanıt

son zamanlarda nedense doğru düzenli birşeyler yapmayı beceremediler. şuanki aktörler olsun yönetmenler olsun bir nesli televizyona hem mahkum ettiler hem de uzaklaştırdılar.
küçük yeğenim bile kurtlar vadisi isimli dizidekileri kendine örnek alır hale geldi.. üzüldüğüm bir durum.