Samsung'un yeni reklamı gündem yarattı

Dünyaca ünlü Middlesex stüdyolarında çekilen bu reklam, sanırım gördüğüm en seksi reklamlardan biri. İngiltere'de yayına giren reklam şu an da İngiliterenin en sevilen reklamları arasına girmiş ve gündem yaratmış.

İzleyelim. [via]

ÜÇÜNCÜ SAYFA GÜZELLERİYLE ÇEKİLEN EN SEKSİ REKLAM
Elektronik ve beyaz eşya firması Samsung'un yeni çıkan LCD televizyonu için çektiği reklam, İngiltere'de gündem yarattı…
3.Sayfa güzelleri olarak bilinen Nikkala ve Peta'nın futbol marifetlerini sergilediği reklam bu aralar İngiltere'nin en sevilenleri arasında. Ayrıca internette rekora gidiyor.
Dünyaca ünlü Middlesex stüdyolarında çekilen reklamda rol alan 'Chelsa' taraftarı Nikkala The Sun'a yaptığı açıklamada 'Ben genelde sadece iyi bir futbol izleyecisiyim, oynamayı oğlanlara bırakıyorum. Fakat bu reklam için öğrendiğimiz pek çok numara benim içinde çok eğlenceyliydi. Hemen belitmeliyim ki öğrenmek günlerimi aldı. Reklamı izleyince iyi ki oynamışım diye düşündüm gerçekten çok güzel oldu' dedi.
Ne diyelim bu fikri Samsung için bulan dahiyi kutlamak lazım…

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bana o top ile yapılan hareketlerin ip veya halat vs yardımıyla yapılmadığını kanıtlasınlar, abla çıksın herkesin önüne, giyinik olarak yapmasına da razıyım o hareketleri, o televizyondan iki tane alıyorum.. bu ne abi.. haftalarca çalışmış bide o hareketleri yapmak için! nasıl yalan yahu..