Kategoriler
Medya

Klozeti bile altın kaplama

Posta gazetesinde okuduğuma göre Bülent Ersoy 1.5 milyon YTL’ye yaptırdığı yeni villasında tuvaletteki klozet bile altın kaplamaymış.
Villa hakkında diğer bilgileri ise şöyle yazmışlar;

Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy’un Bodrum’un Yalıkavak Beldesi’nde süper lüks villa yaptırdığı ortaya çıktı.
Ersoy, ünlü sanatçıların villalarının bulunduğu Geriş Tepesi’nde 1.5 milyon YTL harcayarak yaptırdığı villa tamamlandığında yattığı yerden denizi ve adaları rahatlıkla seyredebilecek.
Bülent Ersoy, Bodrum’un Turgutreis Beldesi’nde iki yıl önce satın aldığı villanın ardından, bu kez de Yalıkavak Beldesi’nin Geriş Tepesi’ndeki Pasanda Konakları’nda, 400 bin YTL’ye satın aldığı 500 metrekarelik arsaya, Bodrumlu İnşaat Mühendisi Nedim Değirmenci’ye süper lüks bir villa yaptırıyor. Üç katlı ve yüzme havuzlu olacak villada, beş ayrı yatak odası, DVD player ve 130 ekran televizyon yer alacağı bir salon, özel tuvalet ve banyolar ile garaj bulunacak. Dört ayda tamamlanması beklenen villa, yerden ısıtmalı olacak, her odası klima ve özel müzik sistemleriyle donatılacak.
Bülent Ersoy, villa tamamlandığında şömineli özel olarak hazırlanacak yatak odasından, Ege Adaları’nı yattığı yerden görebilecek. Ersoy, yeni villasında, tiyatrocu Ferhan Şensoy, caz sanatçısı Emin Fındıkoğlu, modacı Neslihan Yargıcı ve ressam Birol Kutatgu’ya da komşu olacak.
Pasanda Konakları’nın yöneticisi Resul Akın, Bülent Ersoy’un villa yaptırdığının duyulmasının ardından bölgedeki villa satışlarının arttığını söyledi. Akın, Ersoy villayı yaptırırken paraya kıydığını belirterek, “Bittiğinde herkes hayran kalacak. Çünkü Ersoy’un villasının ‘Kartal yuvası’ manzarası her yerde bulunmuyor” dedi.
Oturacağı klozet bile altın kaplama Bülent Ersoy, Bodrum-Yalıkavak’ta 2 trilyona villa yaptırıyor. İnşaatı süren 3 katlı villada 8 oda, 4 banyo, Türk hamamı, sauna, spor salonu, sinema salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor.
Bülent Ersoy’un odasındaki banyo ve tuvaletin klozeti, küveti, muslukları altın kaplama. Bülent Ersoy, muhteşem bir Bodrum manzarasına tepeden bakan villasına ’Alaim-i Sema (Gökkuşağı)’ adını takmış. Bülent Ersoy’un, Bodrum Turgutreis’te de 3 katlı ve manzaralı bir villası var.

bülent ersoy villa bülent ersoy villa bülent ersoy villa bülent ersoy villa bülent ersoy villa