Kategoriler
Hayattan Konuk Yazar

Kendimi nasıl mutlu bir birey yapabilirim?

mutlulukuzerineguzelsoz
Merhaba ben ben Hülya Akgün.

Kendinizi iyi hissetmiyorsanız; en azından ruhsal olarak güne başlama meditasyonu yapın ve sonra sabah yürüyüşüne çıkın temiz hava alın ardından bir baloncu’ya rastlayın birkaç tane balon alıp içinizdeki ruhsal olarak yaşadığınız problemleri içinizden attığınızı düşünerek balonları gökyüzüne bırakın ve sonra kendinize bir söz verin, –kendi hayatımdaki yaşadığım tüm sıkıntıları içimden atıyorum artık ben kendi içimde bir liderim başkasına ve bana zarar verilmesine kesinlikle izin vermeyeceğim.

Sonra yola devam edin ve artık özel bir birey olduğunuzu unutmayın bakış açınızı değiştirin ve evrene iyimser bakın her zaman.

Görüşmek üzere…

Hülya Akgün- golgem09@ – https://wolkanca.com/ekle/
kendimi nasıl mutlu bir birey yapabilirim? – voleransae

Eski wolkanca.com’da Kendimi nasıl mutlu bir birey yapabilirim? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kendimi nasıl mutlu bir birey yapabilirim? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.