Kategoriler
Teknoloji

Sanalza.com

Merhabalar değerli Wolkanca okurları, bugün sizlere Sanalza.Com isimli yeni projemizden bahsedeceğiz. Sanalza.Com, yayın hayatına 27 Ocak tarihinde başladı. 5 adet birbirinden nadide (Volkan’dan nadide olmasın 🙂 ) blog yazarı tarafından kurulan, Sanalza internetteki Sosyal Medya ve SEO konularında yetersiz Türkçe içeriğe bir tepki olarak doğdu.

sanalza

Türkçe içeriklerin hepsi ya aynı şeyleri farklı söylüyor ya da aynı şeyleri aynı şekilde söylüyordu. Bu içeriklere ekleme sağlayan çeviri blogların içerikleriyse hızlı bir şekilde çalınıyor ve aynı şekilde söylenen aynı içeriklerden olup gidiyordu. Bunun önün geçmek için kurduğumuz bu yeni internet sitesinde kendi bilgilerimizi, çevirilerimizi ve tecrübelerimizi okurlarımızla paylaşıyoruz.

Gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşan blogumuzun yazarlarının hepsi de teknolojik gelişmeleri ve SEO konusunun son hallerini (daha doğrusu Google amcanın yeni kurallarını) yakından takip etmekte ve değişen teknoloji ve Google amcanın hızına erişmek için her gün yeni yazılar yazmaktadır.

Sadece SEO, Sosyal Medya gibi sadece internet konularında değil, güvenlik, teknoloji ve programlama gibi konularda da yazan Sanalza ekibi, öğrenmek ve öğrendiklerini aktarmak için oldukça sıkı çalışmaktadır. Eğer sizin de bu konularda söyleyeceğiniz sözler, yazacağınız yazılar varsa Sanalza’da misafir yazarlık şansınız bulunmaktadır. 🙂 Burada aktaramadıklarımızı Sanalza’yı ziyaret ederek, e-posta takibine alarak görebilirsiniz. Soru, görüş, öneri ve isteklerinizi de Sanalza iletişim formu üzerinden sorabilir ve kısa sürede cevap alabilirsiniz.

Son olarak, içeriklerimizi çalan arkadaşlara buradan da seslenmek istiyorum: Adam olun, akıllı olun. Bir defa uyarılırsınız iki defa uyarılırsınız valla üçüncüsünde spam raporlamadan tutun da adsense hesaplarınızın kapatılmasına varıncaya kadar her şeyini herkese rapor ederiz. İzin aldınız, kaynak gösterdiniz de biz mi izin vermedik arkadaşım? Sinirlendirmeyin insanı!

Volkan’a da başarılarının devamını diliyor ve Sanalza’yı tanıtma imkanı verdiği için teşekkürü bir borç biliyoruz. Teşekkürler Volkan, iy iki varsın. We love Volkan <3 😀

ozanti – patron@ – http://www.sanalza.com
sanalza.com – ekle,sanalza,seo,sosyal medya,teknoloji,programlama