Kategoriler
Konuk Yazar Teknoloji

Adobe Photoshop CS6 beklentileri karşılamak için geliyor

Adobe Photoshop serisinin en yeni üyesi olacak sürüm 6 sürümü yavaş yavaş kendinden söz ettirmeye ve merak uyandırmaya başladı,günümüzde çok sık kullanılan program her yeni sürüm için kullanıcılara merak uyandırmaya devam ediyor, CS5 sürümü tuttuktan sonra CS6 sürümü için beklemeye geçen kullanıcılar önizleme videolarıyla daha da heyecana bürünmüş olsa gerek.

Şimdi gelecek sürümün en göze çarpan birkaç yeni özelliğinden bahsedeyim.
photoshopcs6

Hiç kuşkusuz gelecek sürümün en önemli eklentilerinden birisi "Camera Raw 7" eklentisi olacak. Photoshop'ın CEO su "Bryan O'Neil Hughes" eklenti hakkındaki görüşünü daha rahat ve daha kolay özelliklerinden birisi diye nitelendirmiş. Kullanıcıların özgürlüğünü bu sürümde daha çok göreceğimiz çok aşikar.

Bana kalırsa Photoshop'un izlediği yol biraz riskli, çünkü bundan önceki sürümlerde özellikle sürümler arası farklılıklar çok az olmasından dolayı fiyatlardaki bariz fark daha çok internetten indirilmeye açık hale getirmiş ve bu parayı bencede herkes veremez. Artık yeni bir sayfa açıp özellikleri geliştirmeli ve daha anlaşılır hale getirmesi gerek. Lightroom ve diğer sürümlerdeki özellikleri CS6'da sanırım tek çatı altında toplamaya karar vereceklerdir.Buda sürümün iddialı olacağı yönündeki gerçeği güçlendiriyor.

Photoshop CS6'nın önümüzdeki aylarda çıkacağı yüksek sesle konuşuluyor,en azından bir iki ay daha beklememiz gerekecektir.

mücahit çalışkan – mucahitcaliskan@ – http://mcaliskan.com
adobe photoshop cs6 beklentileri karşılamak için geliyor – photoshop,cs6,geliyor,adobe,eklenti

Eski wolkanca.com’da Adobe Photoshop CS6 beklentileri karşılamak için geliyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Adobe Photoshop CS6 beklentileri karşılamak için geliyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.