Kategoriler
Internet

Google'ın bütün logoları

Google'ın logoları say say bitmez. Artık tek bir linkle bütün logoları sayabilirsiniz. Bu linke tıklayarak bakabilirsiniz. Google'ın 1999’dan beri kullandığı logolara görmek isterseniz. Mutlaka bakın.

google logo

Ayrıca 23 Nisan Google logo yapsana yarışması sonuçlandı, gerçekten harika logolar varmış ben de bir logo yapıp göndermek istemiştim bir ara, sonra vazgeçmiştim iyiki vazgeçmişim benim yaptığım bu logolar kadar güzel değildi.

Aytuğ Fidan,

Yarışmada birinci seçilen logonun tasarımcısı olan Aytuğ Fidan, google’den Apple iMac kazandı. Dereceye giren ilk On Tasarımcıya Google Lava Lamba ve İlk Otuz Tasarımcı Google Katılım Sertifikası sahibi oldu.
Logolar şöyle;

[via]

Eski wolkanca.com’da Google'ın bütün logoları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google'ın bütün logoları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Google'ın bütün logolarıiçin 4 yanıt

güzel logolar 🙂 ali güleç'in yaptıgı logoda güzelmiş aslında 🙂

bencede hepside birbirinden hoş. ama ali güleç yaptığı logo 23 nisana biraz daha uygun..

ay hepsi güzel bence. 1.seçmekte zorlanmışlardır 🙂 ellerine sağlık arkadaşların valla

bütün hepsi çok güzel seçilen de çok güzel ali güleç'in yaptığı da gerçekten hoş bence ama google evrensel bir arama motoru olduğu için resmin içinde dünya resmi olması dah iyi olmuş