Kategoriler
Blog Internet

Kalemkurusu

Mumun nasıl eridiğini bir tek üstündeki alev bilir… Kelimelerinize en yüksek faiz sunan site yeni ismiyle yoluna devam ediyor. Önceki geçmişini zeminkat.com olarak sürdüren site, gösterilen yoğun ilgi sonucu yeni isim ve yeni yüzüyle yoluna kaldığı yerden devam ediyor. kalemkurusu.com Yarın sabah gözlerini açtığında, çekmecenin üzerinde kurşun kalemle yazılmış bir not görseydin: Dünya yıkıldı; yeniden kuruluyor diye; yani bir sil baştan, yani bir fırsat daha; Artık o hep istediğin neyle uğraşmaya, neyi öğrenmeye, neyi hayata geçirmeye başlar, neyi bitirir, hangi işe bir daha asla bulaşmazdın? Nefes nefese kimi arar, ayakkabının teki merdivende – kime koşar, kimden sonsuza kadar uzak dururdun? Anahtarı sevgi olan hangi paslı kilitleri açar, balyozu cesaret olan hangi kalın zincirleri kırardın? Hangi söylenmemiş sözler çıkardı açığa, hangi çıkılmamış yolculuklar beklerdi çelik kapının ardında? Gece yatarken, saatinin alarmını kurup, çekmecenin üzerindeki kurşun kalemin yanına koyarken bir düşün bunu. Sen derin uykulardayken dünya yıkılabilir, geçmişe ait ne varsa kalkmaz enkazın altında kalabilir. Ve yarın sabah, tabii eğer açabilirsen gözlerini, yepyeni bir dünya kurulmuş olabilir, her sabah kurulduğu gibi… Sende bu yüzden düşmeyi göze alarak bineceksin salıncağa. Kalemkurusu. kağıt bozması gibi buruşturup buruşturup kenarı atacağın bir hayatın yok… Taşıması güç olsa da bu beden sana verildiyse sen de kıymetlendir biraz.
Kalemkurusu.Com
Şimdi gir içeri

Eski wolkanca.com’da Kalemkurusu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kalemkurusu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Kalemkurusuiçin 6 yanıt

zeminkat wp alemine girdi gireli, keyifle okuduğum günlüklerden biri sizin ki gibi.(eheh yalakalıkta sınır yok) bazı nedenlerden ötürü zeminkat.com kapatılmış, barış abi kalemkurusu.com olarak devam edecekmiş yoluna, hayırlısı olsun diyelim. pek birşey farkedeceğini zannetmiyorum. elbet zeminkat tadı verecek diye düşünüyorum kalemkurusu'nun.

sevgiler, saygılar.

konu ile alakasız bir yorum yeni tema mız hayırlı olsun wolkanım 🙂

zeminkat takipcisi olarak ßu haßer ßeni mutlu etti..
ßarış yoluna devam etmelide zaten..
ßu arada yeni tema süper olmuş..
ßirde girişteki türk ßayragı hayran kaldıgım ßi ayrıntı.

önceliri radyo yaynım için açtığım zeminkat sitesi kısa zaman içinde güzel ilgi gördü ve bende gösterilen ilgi adına kendimi güdümledim (: velhâsıl artık kalemkurusu.com olarak kendine özgü içerikle yoluna devam edicektir zeminkat müdavimleri. duymayanlarıda bilgilendiriniz. şimdiden teşekkür ederim herşey için.

volkan abi barış yakın arkadasımdır senden iyi olmasın. iyiki ikinizde msn kişi listemdesiniz. sizleri seviyorum… (:

özgün metinler adına bence türkiyedeki en iyi yazıların bulunduğu bir kaç aşmış insanın bulunduğu site…
orda olmaktan çok mutluyum