Kategoriler
Hayattan

Bugün benim doğum günüm

Bunu daha öncede yazmıştım, sosyal ağlarda profilimde yazan doğum günüm yani 2 Nisan aslında doğru değil, doğru olan 15 Aralık, hikaye uzun olduğu için yeniden yazmayacağım merak ediyorsanız şayet arama yapıp bulabilirsiniz. https://wolkanca.com/iyiki-dogduk-blog-ve-ben/ 2006 https://wolkanca.com/dogum-gunu-yazim/ 2008

Wolkanca Nakliyat By Gayriciddi

Bugün benim doğum günüm, özel hiçbir şey yok, hastayım. Birkaç çok sevgili dostum da olmasa henüz dün uzaydan dünyaya düşmüş bir uzaylıdan farkım yok. İnanılmaz ama 5 kilo verdim acayip şaşırdım kendime, sadece az yedim, merdiven çıktım, indim ve yürüdüm o kadar, yalnız evde düzenli olarak ağırlık da çalışıyorum onun da etkisi vardır. Aslında ağırlığa daha da önem versem karın kaslarım ile Kıvanç Tatlıtuğ Esenler şubesi olabilirdim ama o kadar da vaktim yok kızlar idare edin.

Şimdi bana bir şeyler hediye etmek isteyen ama ne hediye edeceğini bilmeyen ve nasıl edeceğini bilmeyenler vardır 🙂
Onlara ilaç şu bağlantıdır.

Volkan'a ne hediye etsem?

Eski wolkanca.com’da Bugün benim doğum günüm veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bugün benim doğum günüm için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.