Kategoriler
Hayattan

Mynet’te işe başladım

mynetBlogların Mynet’iydik(Serkan Pektaş) şimdi Mynet de çalışıyorum.

Geçen haftadan itibaren Mynet de SEO uzman yardımcısı olarak işe başladım, benim için ulaşımın önemi büyüktü çünkü çok ters bir yerde oturuyorum ama çok şükür ki servisler tam istediğim yerlerden geçiyor 30 dakik iş ev arası daha ne istiyorsun, 20 dakika da yürüme yolum var bu da kilo vermem için çok iyi oldu. İlyas’ın orada çalışması büyük şans benim için onunla Türkiye’nin en büyük portalı olan Mynet’in onlarca servisini SEO uyumlu olmasını, en yeni tekniklere hızlıca uyması, arama motorlarından maksimum derecede faydalanmasını sağlayacağız.

Zaman hızla geçiyor, bundan 6-7 yıl önce ilk bu bloga yazmaya başladığımda benim ve veraber çalıştığım birçok kişinin şu an çalıtığı pozisyonlar yoktu, geçen zaman içinde blogların öncülüğünü yaptığı birçok sosyal ağ sitesini ve blogları barındıran, sözü sıradan insanlara veren sosyal medya inanılmaz gelişti. Arama motorları da bu paralelde gelişirken sosyal ağların arama motorunda da büyük etkisi oldu. Televizyon programlarının telefon numarasının artık önemi Twitter hesaplarından daha az. Twitter ile diktatörler devrildi, Twitter, Facebook kullanılarak bir çok eylem, iş yapıldı hatta bugün Van’da yapılan, birazdan Hayko’nun sahneye çıkacağı rock konseri de Twitter üzerinden planlanmaya başlandı.

Yani işimden memnunum, insanın mutluluğu için hayattaki en önemli şey sevdiği bir işinin olması.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Mynet’te işe başladım başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Mynet’te işe başladımiçin 11 yanıt

tebrik ederim. bu yerlere geleceğin ta en başından beri yaptığın güzel işlerden belliydi. hayırlı olsun wolkan abi 🙂

ilyas teker’i de ara ara takip ederim, mynet’de onunla birlikte çalışma hayatına başlamana sevindim volkan abi, yolun açık olsun, işler hep istediğin gibi gitsin 🙂

hayırlı uğurlu ola abi. hazır bizden biri ordayken şu saçma haber manşetlerine de bir el atıversek abi. “kim kimi öptü” tarzı manşetleri bir sildiriversen :d

yada sinema.com ile bağlantın nedir? sorun değilse açıklık getirirmisin merak ediyorum 🙂 hayırlı olsun ayrıca.

@gger

evet şimdi mynet de çalışıyorum. sinema.com da tam zamanlı değilim mynet de tam zamanlıyım.