Kategoriler
Ivır zıvır

Doğum günü yazım

facebook-friend-wheelBu blogda tam 4. doğum günü yazım oluyor, 2 tanesini Başak yazmış bu ve diğerini de ben.

Ben yay burcundanım, internette profillerimde 2 nisan olan doğum tarihim aslında yalan, yalan derken yani kimlikte yazan o asıl tarih 15 Aralık.

Bu hani Facebook ve diğer sosyal ağ doğum güncüler var ya, onları sevmiyorum. Evet sevmiyorum onları çünkü çok duygusuzlar, Facebook’a girer adam sağ kısımda bakar a bak bugün şunun doğum günü yarın şununki vs. Ne lan bu, sevmiyorum. Ne mutlu bana işte bu duygusuz kutlamalar ile diğerlerini ayırt edebilme imkanım var.

İyiki doğmuşum be, yaşamayı, hayatı seviyorum, insanları seviyorum ve kendimi seviyorum.

Aklımdakiler;
Bu sabah saat 08:00 da telefonuma ilk doğum günü kutlama mesajını gönderen Tuğba oldu, Tuğba burayı okuyor musun bilmiyorum ama seni seviyorum.
Geçen cumartesi gecesi Okan Bayülgen Disko Kralı programında 90’lı yılları deşti, fevkalade bir program oldu gerçekten, kaçıranlar ve izlemeyenler için üzgünüm.

Volkanyilmaz.com.tr’ın yapımı devam ediyor, yakın zamanda açar ciddi tecrübelerim ve ebedi eserlerimi görücüye çıkarırım.

George W. Bush’un refleksine hayran kaldım, yalnız şu ayakkabıları fırlatan gazeteciye de yuh yani, arkadaş o kadar mesafeden kafayı tutturman lazımdı bir tuttursan Bush’un kafaya efsane olurdun efsane.

Önemli düzenleme: Ben bu yazıyı yazdığım sırada Gülşah’da bir yazı hazırlamış çok utandım, çok sevindim, çok teşekkür ederim.