Kategoriler
Tech

Yeni “Opera One” tarayıcı

Opera’dan yeni nesil tarayıcı: Opera One. Opera One olarak adlandırılan yeni tarayıcı AI özellikleri ile mevcut Opera’nın yerini alacak.

Popüler tarayıcılardan biri olan Opera, Opera One isimli yeni tarayıcısını duyurdu, bu tamamen yeniden tasarlanmış yeni yapay zeka özellikli tarayıcı eski klasik Opera tarayıcının yerini alacak.

Opera sevilen bir tarayıcı, Google Chrome ve Edge gibi Chrome altyapısını kullanıyor ancak kendine has bir deneyim sunuyor, ücretsiz VPN, kişiselleştirme ve performansa yönelik seçenekleri ile en çok kullanılan tarayıcılardan biri.

Yeni Opera One tarayıcıda yapay zeka özellikli Tab Islands adı verilen sekme gruplandırma özelliği ve gelişmiş kenar çubuğu dikkat çekici.

Tarayıcı, insanların açtığı web sitelerini içeriklerine göre otomatik ve sezgisel olarak gruplama yeteneğine sahiptir. Örneğin, bir adada menüler ve restoran ayrıntıları içeren tüm sayfaları ve diğerinde Google Dokümanlar içeren tüm sekmeleri açacaktır. Fikir, kafa karışıklığını azaltmak ve ister iş ister kişisel bir şey olsun, görevler arasında geçiş yapmayı kolaylaştırmaktır.

Opera One tarayıcı hakkında bilgi ve erken erişim yüklemesini yapmak için: https://www.opera.com/one adresine gidebilirsiniz.

This is Opera One
Meet Opera One in early access, an entirely redesigned browser that is planned to replace our flagship browser later this year.
New Modular Design, Opera One delivers a liquid navigation experience and transforms the way you interact with your browser
Advanced animations powered by multithreaded compositor
Tab Islands introducing tab navigation based on context.
Be the first to try it now in early access: https://opr.as/one
Opera’da Google Translate – Google Chrome ile yabancı dildeki bir sayfayı dilinize çevirmek için kullandınız sağ tık ile sayfayı çevirme işi Opera’da da var.
Opera iOS ücretsiz VPN – Opera, Apple ve Google’ın ücretli alternatiflerine rakip olmak için ücretsiz VPN’ini iOS’a getiriyor.