Kategoriler
Kodlama

Terminal tarzı bir web sitesi

Linux terminal görünümünde bir web sitesi şablonu.

Casablanca’dan arkadaşımız Yassine Fathi(@m4tt72) arkadaşımız bir Linux sever ve bu sevgisini bir web sitesi tasarımına yansıtmış. Linux terminal tarzında bir web sitesi teması oluşturmuş bunu kullanırken aynı zamanda diğer insanlar da kullanabilsin düşüncesiyle paylaşmış.

Ben beğendim, çeşitli değiştirmeler de yapılabilen bu terminal tarzı web sitesi şablonunu Linux sever arkadaşlar kişisel web siteleri için kullanabilirler. github.com/m4tt72/terminal’dan temaya ulaşılabilmektedir.

Diğer ücretsiz tasarım kaynakları:

Aşağıda daha fazla ücretsiz/telifsiz kullanılabilen kaliteli tasarım kaynaklarını listeledim hoşunuza gidebilir:

Landing pages için ücretsiz HTML temalar: Web siteleri ve açılış sayfaları için tamamen ücretsiz 24 HTML şablonu.
Google Arama temalı websitesi: gfolio – Site Google’ın ana sayfasının birebir kopyası ve kendi kişisel sitenizde kullanılabilirsiniz.
Ücretsiz HTML temalar: Web siteniz/uygulamanız için HTML temalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz 17 web sitesi.
2020’nin en iyi premium WordPress temaları: Premium temaya geçin ve bu ücretli WordPress temaları ile daha fazla ekstra özellik kazanın.
ThemeForest en iyi WordPress temaları: Hiç şüphesiz WordPress teması satın almak istediğinizde güvenilir tek adres ThemeForest. 2020 yılı içerisinde ThemeForest’de en çok satılan ve en iyi WordPress temalarını listeledik.
Web Development için 40+ yüksek kaliteli ücretsiz kaynak: 40+ High-Quality Free Resources for Web Development – Harika ücretsiz ve güncel kaynaklar!
Telifsiz kullanılabilen tasarım bileşenleri: Telif ücreti almayan web tasarım bileşenleri. İşte sizin için bazı telifsiz kullanılabilen materyalleri içeren web siteleri.
Tasarımcılar için 50 ücretsiz kaynak: Bedava şeyler her zaman heyecan vericidir. Peki ya ücretsiz ve harikaysa? Seveceğiniz ücretsiz araçlar ve kaynaklar.
Yazı tipleri indirmek için 15 web sitesi (Ücretsiz): Bir web tasarımcısı iseniz bilgisayarınızda yüklü fontlarla yetinmemelisiniz, işte ücretsiz yazı tipi indirebileceğiniz 15 web sitesi.
Geliştiriciler için 20+ ücretsiz tasarım kaynağı: Tasarım kaynakları internetin her yerindedir, bu liste en iyilerden bazılarını kolayca bulmanızı amaçlamaktadır.
Web tasarımcıları için erişilebilirlik kaynakları: Erişilebilirlik; bir web sitesinin, algılanabilirliği, işlem yapılabilirliği, anlaşılabilirliği ve sağlamlığı ile ilgilidir.