Kategoriler
WordPress

2020’nin en iyi premium WordPress temaları

Premium temaya geçin ve bu ücretli WordPress temaları ile daha fazla ekstra özellik kazanın.

Binlerce ücretsiz WordPress teması mevcut olsa da, bunlar çoğunlukla hobiler ve küçük web siteleri için uygundur.

Tutkunuzdan/hobinizden para kazanmak isteyen bir yemek aşığı veya şirketinizin profilini yükseltmek isteyen bir işletme sahibi iseniz, WordPress size yardımcı olabilir.

Burada, çok çeşitli profesyonel kullanıcılar için uygun dört premium WordPress teması göreceksiniz. Birkaç dolar ödeyerek, resimleri slayt gösterisinde görüntülemek veya e-ticaret uyumluluğu gibi ekstra özelliklerden yararlanacaksınız.

Burada öne çıkardığım temaların hepsi WooCommerce uyumlu, performanslı ve SEO noktasında üst düzey olan modern ve popüler tamalardır. Tamaları satın aldığınızda minimum 6 ay destek ve minimum 12 ay güncellemeleri de almış oluyorsunuz.

İşte bir uzman olarak seçtiğim en iyi 4 premium WordPress teması:

X

X’in bazı mükemmel, heyecan verici ekstra özellikleri var:

 • Son derece özelleştirilebilir.
 • WordPress ile iyi tam bütünleşir.
 • Çeşitli ve farklı sayfa tasarımları.

X, tüm web sitesi türleri için uygun ücretli bir WordPress temasıdır.

Tema, dört yerleşik demo kategorisi ile birlikte gelir. Bu temaların her biri çok çeşitli potansiyel projeleri kapsar. Bu, aklınızda ne olursa olsun, X’in büyük olasılıkla ihtiyaçlarınıza uygun bir tasarıma sahip olduğu anlamına gelir.

X, en popüler WordPress web sayfası oluşturucularından biri olan Cornerstone ile birlikte gelir. Sürükle ve bırak özelliğinin kullanımı kolaydır. Kullanıcılar, oluştururken sayfalarının canlı olarak nasıl görüneceğini tam olarak görebilirler. Bu, kullanıcıların sitelerini oluştururken değiştirmelerine ve düzenlemelerine olanak tanır.

Kullanıcıların benzersiz bir web sayfası oluşturabileceği çok sayıda özelleştirme seçeneği vardır.

X, ‘özelleştirici’ adı verilen bir özellikle birlikte gelir. Bu kullanışlı bir araçtır çünkü birçok premium tema, WordPress ile tamamen uyumlu olmayan kendi tema seçenekleri sayfasıyla birlikte gelir. ‘Özelleştirici’ son derece sezgiseldir. WordPress ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Web sitenizin görünümünü ve hissini özelleştirmenize yardımcı olacaktır.

X temasını Themeforest‘den sadece $29‘a satın alabilirsiniz.

Divi

Bu kullanımı kolay çok amaçlı temayla harika bir web sitesi oluşturun:

 • Ön uç sayfa oluşturucu
 • İşaretle ve tıkla düzenleme
 • Kodlama becerisi gerekmez

Divi çok amaçlı bir temadır. Çoğu kullanıcı için web sitesi seçeneklerine sahiptir ve oldukça özelleştirilebilirdir.

Tema, WooCommerce işlevselliğiyle birlikte gelir. Sürükle ve bırak özelliği, kullanıcıların fiyatlandırma tabloları, video kaydırıcılar, sekmeler ve videolar eklemesine olanak tanır. Bir derecelendirme modülü de mevcuttur.

Kullanıcılar çeşitli önceden oluşturulmuş düzenlere erişebilir. Bunlar, bir satış sayfası oluşturmaktan, birden çok blog düzeninden ve çeşitli portföy türlerinden oluşur.

Divi, nokta ve tıklama düzenlemeli bir ön uç sayfa oluşturucu aracı içeren birkaç WordPress temasından biridir. Bu, kullanıcılara gerçekleşen herhangi bir düzenleme hakkında anında geri bildirim sağlar.

Kullanıcılar logo yükleyebilir, yeni bir renk paleti seçebilir, bir sayfada kaç gönderi görüntüleneceğine karar verebilir ve diğerleri arasında sosyal medya entegrasyonları kurabilir.

Yeni kullanıcılar, herhangi bir kodlama becerisine veya web sitesi oluşturma deneyimine ihtiyacınız olmadığı için Divi’yi özellikle basit bulacaktır. Kullanıcı dostu arayüz bu süreci sorunsuz hale getirir. Ayrıca çeşitli CSS seçenekleriyle herhangi bir sayfa öğesini beğeninize göre optimize edebilirsiniz.

Divi, birden çok satır, sütun ve içerik öğesi kullanmanıza izin verir. Tüm düzenler tamamen duyarlıdır.

Tema, ses oynatıcı, bar sayacı, blog, sayı sayacı, mağaza, referans ve diğerlerinin yanı sıra iletişim formunu içeren etkileyici bir içerik öğeleri dizisi ile birlikte gelir.

Divi Türkçe, Çince, Arapça, Çekçe, Rusça ve İspanyolca gibi 30’dan fazla dili içeren bir seçenekle sunuluyor.

Divi’yi elegantthemes.com’dan Elegant Themes’in tüm ürünleri ile birlikte $89‘a satın alabilirsiniz. Bu temada ayrıca ücretsiz deneme imkanı da var.

Uncode

Uncode, çok çeşitli web sitelerini ve eklentileri destekler.

 • Çok amaçlı tema.
 • Çeşitli premium eklentiler.
 • Bazı özelleştirme sorunları içerdiğini gördük.

Uncode, çoğu kullanıcı için uygun olan çok amaçlı bir temadır.

Tema, kullanıcılara çok çeşitli web sitesi demoları sunar. Bunlar klasik, portföy, blog ve e-ticaret düzenlerini içerir.

Uncode’un görüntüleri tamamen uyarlanabilir, böylece görüntülendikleri ekran boyutuna göre otomatik olarak ayarlanırlar.

Kullanıcılar demolarını WPBakery Sayfa Oluşturucu Eklentisi aracılığıyla düzenleyebilir. Ayrıca kullanışlı sürükle ve bırak içerik düzenleyicisine de erişebilirler. Bir ön uç editörü de var. Uncode, çoğu üçüncü taraf eklentiyle uyumludur.

Temaların geniş medya kitaplığı, kullanıcıların WordPress sitenize her tür medyayı yerleştirmesini kolaylaştırır.

Uncode, gelişmiş seçeneklere sahip 6’dan fazla farklı menü türüne sahiptir. Bunlar sağ üst, iki yana yaslama, sol, orta, üst üste bindirme, kanvas dışı ve yanal içerir.

Tema WPML sertifikalıdır ve RTL (Sağdan Sola) desteği sunar. Dahil edilen premium temalar VC Page Builder, VC Clipboard, VC Particles, LayerSlider, Slider Revolution ve iLightBox’tır. Son güncellemelerde, diğer şeylerin yanı sıra animasyonlu başlıklar, vurgulama efektleri ve WooCommerce ürün oluşturucu gibi yeni özellikler eklendi.

Uncode’u Themeforest‘den $59’a satın alabilirsiniz.

Foodie Pro

Yemek severler, bu profesyonel temanın ağız sulandıran düzeninin tadını çıkaracaklar.

 • Ayrıntılı eğitimler.
 • Genesis Framework kullanır.
 • Biraz pahalı.

Foodie Pro, kullanıcıların her türlü mutfak lezzetini temel alan güzel bir blog oluşturmasına yardımcı olur.

Genesis Framework tarafından oluşturulmuştur. Bu, web sitenizin WordPress ile birlikte Genesis Framework’un sağlam bir kombinasyonuna sahip olacağı anlamına gelir. Tema, çok sayıda tipografi ve renk seçeneği ile birlikte gelir.

Kullanıcılar sitelerini 3 ana sayfa ve 5 site çapında widget alanı kullanarak oluşturabilirler. Bunlar markanıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Tema, kullanıcıların kendi logolarını tek bir tıklama ile yüklemelerine olanak tanır. Metin tabanlı logolar için tam destek de vardır.

Foodie Pro’nun ‘Tema Özelleştiricisi’, kullanıcıların temanın ayarlarını, renklerini ve arka plan resimlerini özelleştirmesine olanak tanır.

‘Foodie Pro Teması’ bir yıl boyunca $129,95 karşılığında satın alınabilir. Bu, Genesis Çerçevesi, Foodie Pro Teması, anında erişim, sınırsız güncellemeler, destekler, siteler ve ayrıntılı öğreticilere erişimi içerir.

Bu yeterli değilse, kullanıcılar $360 karşılığında ‘Genesis Pro Üyeliğinden’ yararlanabilirler. Bu, şirketin gelecekteki temalar ve birkaç ekstra dahil olmak üzere yaptığı her temaya artı erişim sunması gereken tüm ‘Foodie Pro Teması’nı içerir.

Foodie Pro’yu $129,95‘e buradan satın alabilirsiniz.

Ayrıca daha önce yayınladığım “ThemeForest en iyi WordPress temaları” başlığında diğer başka iyi temaları da inceleyebilirsiniz.

ThemeForest en iyi WordPress temaları
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

2020’nin en iyi premium WordPress temaları başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.