Kategoriler
Eğlence

The Matrix Resurrections ilk afiş yayınlandı

Merakla beklenen The Matrix Resurrections’tan resmi poster!

Filmin ilk resmi posteri paylaşıldı! The Matrix Resurrections için yeni bir video paylaşıldı ve Türkiye vizyon tarihi 24 Aralık olarak açıklandı.

The Matrix 4: The Matrix Resurrections(The Matrix 4) Aralık 2021’de vizyonda.

Efsaneler arasında yer alan film serisi Matrix’in dördüncü bölümü olan The Matrix Resurrections’tan ilk poster paylaşıldı. Heyecanla beklenen film, 24 Aralık 2021 tarihinde vizyonda olacak ve izleyiciyle buluşacak. 1999 yılında sinemaya yön veren filmlerden biri olarak gösterime giren The Matrix ve 2003 yılında peş peşe vizyona giren The Matrix Reloaded ve The Matrix Revolutions’ın devam filmi olan The Matrix Resurrections, 18 yıl sonra Neo ve Trinity’nin geri dönüşünü müjdeliyor.

Lana Wachowski’nin bu kez tek başına yönettiği ve senaryosunu David Mitchell ve Aleksandar Hemon’la birlikte kaleme aldığı film, Neo’nun kafasındaki bazı soru işaretlerini bulmaya çalışmasıyla başlıyor. Yine yaratıcı görsel tercihlerin olduğu film, etkileyici senaryo ve elbette aksiyon sahneleriyle dolu olacak. Paylaşılan posterde, Neo ve Trinity başta olmak üzere, yeni filmin ön planında yer alan karakterler görülüyor.

Orijinal filmlerde Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Jada Pinkett Smith ve Lambert Wilson gibi isimler yeniden karşımıza çıkacak. Oyuncu kadrosuna yeni eklenen isimler arasında Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick, Ellen Hollman, Jonathan Groff, Christina Ricci ve Priyanka Chopra Jonas yer alıyor. Film, 24 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek.

Gamze Kırşavoğlu – Beyazperde.com
Merakla Beklenen The Matrix Resurrections’tan Resmi Poster!
Merakla Beklenen The Matrix Resurrections’tan Resmi Poster!
It’s time to re-enter The Matrix. Kupa this tweet and receive weekly directives. #TheMatrix
@wolkanca, request for simulation removal: Accepted. Simulation Start Date: November 2007 Removal: Immediate Today is the day your Twitter feed woke up. Keep your eyes open for more. #TheMatrix. Reply #exit to opt-out.
Return to the source. Check out the international poster for #TheMatrixResurrections. In Cinemas December 22

IMDB: imdb.com/title/tt10838180

5 yeni afiş daha yayınlandı