Kategoriler
Tech

Meta mesajlaşma uygulamalarını WhatsApp’ta birleşiyor WhatsApp’ın beta sürümünde yeni bir özellik ortaya çıktı, bu yeni özellikle kullanıcılar Instagram ve Facebook mesajlarını da WhatsApp üzerinden kontrol edebilecek.

Whatsapp’a farklı platformlar arasında mesajlaşma özelliği geliyor. Henüz geliştirme aşamasında olan ve net olmayan bilgilere göre yeni özellikle, Telegram uygulamasını kullanan biri, WhatsApp hesabı olmasa bile bir WhatsApp kullanıcısına mesaj gönderebilecek.

Kategoriler
Tech

WhatsApp HD video göndermek Artık WhatsApp’ta HD(720p) videolar paylaşabilirsiniz.

WhatsApp kısa süre önce HD fotoğraf paylaşma desteğini kullanıma sunmuş ve HD video paylaşma seçeneğinin de yakında geleceğini söylemişti. Meta verdiği sözü yerine getiriyor.

Kategoriler
Tech

WhatsApp yüksek kalite fotoğraf gönderme başladı WhatsApp’ta artık yüksek kalitede fotoğraf gönderilebiliyor. Mark Zuckerberg, WhatsApp’ta yüksek kalitede fotoğraf paylaşma seçeneği tüm kullanıcılara açıldığını duyurdu. Android ve iOS’ta WhatsApp HD fotoğraf gönderme resmen başladı.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta artık yüksek kalitede fotoğraf gönderilebiliyor. Mark Zuckerberg, WhatsApp’ta yüksek kalitede fotoğraf paylaşma seçeneği tüm kullanıcılara açıldığını duyurdu. Android ve iOS’ta WhatsApp HD fotoğraf gönderme resmen başladı.

Kategoriler
Tech

WhatsApp bilinmeyen numaraları engellemek WhatsApp’ta bilinmeyen (yabancı) numaralardan gelen aramalar nasıl engellenir?

WhatsApp yaptığı son arama güncellemesi ile telefon rehberine kayıt gerekmeden mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme olanağı getirmişti ancak kullanıcılar artan dolandırıcılıklar üzerine, WhatsApp yabancı numaralara kapatmak ile ilgili bilgi aramaya başladı.

Kategoriler
Tech

Bilinmeyen numaralarla Whatsapp’dan görüşmek WhatsApp, mesaj atmak için rehbere kaydetme zorunluluğunu kaldırdı. WhatsApp’ta artık numara kaydetmeden mesaj atılabiliyor.

WhatsApp’da bilinmeyen telefon numaralarıyla sohbet artık mümkün.

WhatsApp, kullanıcıların adres defterine kaydetmeden, telefon numaralarını yazarak bilinmeyen kişilerle sohbet başlatmasına olanak tanıyan yeni bir özellik ekledi. Bu özellik, bilinmeyen numaralarla sohbet etmeyi daha kolay ve daha özel hale getirmekte ve iOS ve Android için WhatsApp’ın en son sürümlerini yükleyen kullanıcılar tarafından kullanılabilir durumda.

Kategoriler
Tech

2023/2024 yeni emojiler Emoji 15.1 ile hayatımıza girecek olan yeni emojiler belli oldu.

Bu yıl sonuna doğru geleceği belirtilen yeni emojiler arasında; dikey sallanan kafa, yatay sallanan kafa, misket limonu, Anka kuşu, kırık zincir, kahverengi mantar, aile siluetleri ve birden fazla cilt tonuna sahip insan emojileri yer alacak.

Kategoriler
Tech

WhatsApp mesaj düzenleme WhatsApp mesaj düzenleme özelliği Türkiye’de kullanıma açıldı.

Geçtiğimiz ay yayınlanan WhatsApp’ın “mesaj düzenleme” özelliği, tüm kullanıcılara sunuldu. Gönderdiğiniz mesajları 15 dakika içerisinde düzenleyebilirsiniz.

Kategoriler
Tech

WhatsApp ekran paylaşımı WhatsApp’ın yeni özelliği: uygulama içerisinden ekran paylaşımı.

WhatsApp’da görüntülü görüşmedeyken cihazın ekranını canlı olarak paylaşmak mümkün olacak. WhatsApp, kullanıcıların video görüşmesi sırasında ekranlarını kolayca paylaşmalarına olanak tanıyan yeni bir özelliği kullanıma sunuyor.

Kategoriler
Tech

WhatsApp kullanıcı adları WhatsApp yakında telefon numarasını paylaşmak istemeyenler için kullanıcı adlarını destekleyecek.

WhatsApp, pek çok platform gibi kullanıcı adları kullanımına geçiyor. WhatsApp’ın kullanıcıların hesapları için benzersiz kullanıcı adları seçmelerine olanak tanıyan bir kullanıcı adı(username) özelliği üzerinde çalıştığı bildirildi.

Kategoriler
Tech

WhatsApp transkript özelliği WhatsApp’da sesli mesajlar metin olarak gösterilecek.

WhatsApp’ın yeni beta sürümünde yeni bir özellik ortaya çıktı. Sesli mesajlar için transkript özelliği sayesinde artık sesli mesajlarınızda altyazı kullanmanız mümkün olacak ve sesli mesajları metin olarak okumak mümkün oluyor.

Kategoriler
Tech

WhatsApp mesaj sabitleme WhatsApp mesaj sabitleme özelliğine kavuşuyor, popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a mesaj sabitleme özelliğinin ekleneceği öğrenildi.

WhatsApp’a mesaj sabitleme özelliği eklenecek. WABetaInfo, WhatsApp’ın 2.23.3.17 beta sürümünde kullanıcıları doğrudan ilgilendiren oldukça önemli bir özelliği gün yüzüne çıkardı. Yeni özellik sayesinde diğer kullanıcıların gözünden kaçmasını istemediğiniz önemli mesajları sabitleyebileceksiniz.

Kategoriler
Tech

Sosyal medya uygulamaları görsel boyutları Sosyal Medya görsel boyut spesifikasyonları 2023.

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Youtube, TikTok, WhatsApp ve Discord uygulamalarının görsel/video standart boyutlarını paylaştık.

Kategoriler
Tech

WhatsApp’da bilinmeyen numaraları sessize almak mümkün oluyor WhatsApp, bilinmeyen numaralardan gelen aramaları sessize almanızı sağlayacak. Bu yeni ve test aşamasında olan özellik sayesinde artık bilinmeyen numaralardan gelen aramaları sessize alabileceksiniz.

WhatsApp, tanınmayan kişiler tarafından aranan kullanıcıları rahatlatacak bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellik; bilinmeyen numaralardan gelen çağrıları sessize alma ayarı.

Kategoriler
Tech

WhatsApp gruplarda kişi limitini kaldırmak WhatsApp gurupları topluluk olarak açarsanız kişi limitine takılmazsınız.

Ülkece yaşadığımız deprem afetinde sosyal medya ve araçları çok işimize yaradı. İnsanlar WhatsApp grupları kurdu ancak çoğu bu bilgiyi bilmedikleri için 1024 kişi sınırına yakalandı.

Kategoriler
Tech

WhatsApp kendine mesaj gönder özelliği WhatsApp, iOS ve Android beta’da kendinize mesaj gönderebilmek için geliştirmeleri test ediyor.

WhatsApp, iOS ve Android beta’da kendinize mesaj gönderebilmek için geliştirmeleri test ediyor. WhatsApp Android ve iOS için WhatsApp beta sürümünde. bazı beta test kullanıcıları için kendinize mesaj gönderebilmeyi sağlayan bazı geliştirmeleri test ediyor. WhatsApp kendinize mesaj gönderin.