Kategoriler
Internet

Wikipedia artık rss akışına sahip

Bu çoktandır beklediğimiz bir özellikti, Wikipedia sayfaları artık Rss akışından takip edilebilecek. İlgilendiğiniz Wikipedia maddelerini Rss okuyucumuza eleyip değişiklikleri anında takip edebileceğiz. Wikipedia maddelerinde dolaşırken tarayıcınızda artık Rss akışı ile ilgili bildirim çıkacaktır.

Örneğin son değişiklik yapılan veya girilen maddeleri bu adresten Rss beslemesi olarak takip edebiliriz.

Yine her makalenin geçmiş ve bundan sonra değişen içeriğini de ayrı ayrı Rss akışına abone olup takip edebilmek mümkün, örneğin: blog.

Haberin kaynağı olan yazı da bu arkadaşın da dediği gibi Rss'in takılmadığı bir … kaldı (:

Eski wolkanca.com’da Wikipedia artık rss akışına sahip veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Wikipedia artık rss akışına sahip için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

tamam da bu rss bildiğimiz rss değil. çok iğrenç bir görüntüsü var . yok şu değişmiş yok bu değişmiş…yani çok saçma sapan bir rss sistemi.

wikipedia bir blog değil, yani bir madenin rss akışına abone oldunuz ise o madde ile ilgileniyorsunuz demektir veya farklı amaçlar için kullanılabilir henüz düşünmedim ama güzel işler için kullanılabilesi belki de, hoş olmuş ben sevdim.

bence volkan haklı…sonucuta rss'ye abone olduğunda o kötü görüntü gidiyor yerine haber başlıkları geliyor… bence wikide rss görmek güzel…