Alo kanka bizlerle

Alo Kanka, İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından halka sunulan bir gsm mobil ihbar hattı. Bu ay itibarı ile faliyete geçmiş ve telefonlarımızdan 1550 ye sms göndererek ihbarda ve her türlü yardım talebinde bulunabiliyoruz.

Tam bir kanka olan Alo Kanka dün istiklal caddesindeydi. Böyle mavi renkli garip robotlar ellerinde broşür dağıtıyorlardı (:

alo kanka

'ALO KANKA'YA İLGİNÇ SORULAR

''Alo Kanka'' hattına gelen iletiler arasında, yakalanan uyuşturucu miktarını soran, polis meslek okullarına giriş şartlarını öğrenmek isteyen ve çalıntı oto sorgulaması talep edenlerin yanı sıra ilginç mesajlar da yer alıyor.
''Alo Kanka'' görevlileri, ''Erzurum'da bugün okullar tatil mi?'' sorusuna da ''Şu an için tatil değil, iyi dersler'' yanıtını verirken, ''Kanka, matematikten 85 aldım nasıl sence?'' sorusunu yönelten öğrenciyi ise tebrik etti.

Görevliler, sevgilisi tarafından terk edildiğini ileten bir öğrenciyi de ''Olur böyle şeyler, hayat devam ediyor. Takma kafana, sana sevgili mi yok'' şeklinde yanıtladı.
Güncel.net

https://www.youtube.com/watch?v=A2dKRTIsGl8

alokanka.iem.gov.tr

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Alo kanka bizlerleiçin 4 yanıt

değişik uygulama 🙂 umarım boş işler mühendisleri artık canları sıkıldıgında acil numaraları aramak yerine buralarda oyalanırlar

huyum kurusun iki cümle yazamam ki işte al gene gitti bütün yorum gel de yaz yeniden 🙁

neyse sıkıldım ben sayfa yenilenmelerinden.uzatmıyım. güzel bir çalışma özellikle de okul çağındaki çocuklar için. şimdilik eğlence amaçlı ama başları dertte olduğu zamanda msjla hemen ulaşabilirler ve cvp da alırlarsa süper demektir 🙂

hayırlı uğurlu olsun yeni kankamız 🙂
(hiç uzatmam zaten caaanım 🙂 )