Kategoriler
Hayattan

Alo kanka bizlerle

Alo Kanka, İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından halka sunulan bir gsm mobil ihbar hattı. Bu ay itibarı ile faliyete geçmiş ve telefonlarımızdan 1550 ye sms göndererek ihbarda ve her türlü yardım talebinde bulunabiliyoruz.

Tam bir kanka olan Alo Kanka dün istiklal caddesindeydi. Böyle mavi renkli garip robotlar ellerinde broşür dağıtıyorlardı (:

alo kanka

'ALO KANKA'YA İLGİNÇ SORULAR

''Alo Kanka'' hattına gelen iletiler arasında, yakalanan uyuşturucu miktarını soran, polis meslek okullarına giriş şartlarını öğrenmek isteyen ve çalıntı oto sorgulaması talep edenlerin yanı sıra ilginç mesajlar da yer alıyor.
''Alo Kanka'' görevlileri, ''Erzurum'da bugün okullar tatil mi?'' sorusuna da ''Şu an için tatil değil, iyi dersler'' yanıtını verirken, ''Kanka, matematikten 85 aldım nasıl sence?'' sorusunu yönelten öğrenciyi ise tebrik etti.

Görevliler, sevgilisi tarafından terk edildiğini ileten bir öğrenciyi de ''Olur böyle şeyler, hayat devam ediyor. Takma kafana, sana sevgili mi yok'' şeklinde yanıtladı.
Güncel.net

https://www.youtube.com/watch?v=A2dKRTIsGl8

alokanka.iem.gov.tr

Eski wolkanca.com’da Alo kanka bizlerle veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Alo kanka bizlerle için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Alo kanka bizlerleiçin 4 yanıt

değişik uygulama 🙂 umarım boş işler mühendisleri artık canları sıkıldıgında acil numaraları aramak yerine buralarda oyalanırlar

huyum kurusun iki cümle yazamam ki işte al gene gitti bütün yorum gel de yaz yeniden 🙁

neyse sıkıldım ben sayfa yenilenmelerinden.uzatmıyım. güzel bir çalışma özellikle de okul çağındaki çocuklar için. şimdilik eğlence amaçlı ama başları dertte olduğu zamanda msjla hemen ulaşabilirler ve cvp da alırlarsa süper demektir 🙂

hayırlı uğurlu olsun yeni kankamız 🙂
(hiç uzatmam zaten caaanım 🙂 )

alo kanka hizmetini çok behendim çok güzelbir sistem 13 yaşındayım