Kategoriler
Internet

Sevgililer Günü yaklaşırken MSN Türkiye araştırıyor

msn-turkiyeMSN Türkiye, ziyaretçilerini “İnternette Aşk Var mı?anketine katılmaya davet ediyor. Birbirinden ilginç ve eğlenceli sorularıyla kısa sürede yanıtlanabilen anketin sonuçları 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ilan edilecek.

Aktüel haberleri ve birbirinden renkli içeriği ile yoğun iş günlerine keyif katan MSN, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü farklı bir şekilde kutluyor. Tüm dünyada devam eden ve MSN Türkiye ana sayfasında “İnternette Aşk Var mı?” sloganıyla yer alan anket birbirinden ilginç ve eğlenceli sorularla aşkın sanal alemdeki nabzını ölçüyor.
Her geçen gün daha fazla sayıda insanın ziyaret ettiği İnternet platformları, aynı zamanda sosyal ilişkilerin ve aşkın doğum yerleri de olabiliyor. Günlük insan ilişkilerinin sanal ortama taşınmasıyla artık aşkın tanımı da değişiyor.

MSN Türkiye anketin sonuçlarını Sevgililer Günü’nde, 14 Şubat 2009’da açıklayacak. Ankete katılmak için aşağıdaki linki tıklamak yeterli.
https://www.msnfeedback.com/perseus/se.ashx?s=394BF1646FEE42A7

Ankete katılım çok basit, 10 kadar soru var cevapları seçip gönderiyorsunuz özel bilgileriniz istenmiyor. Sonuçları sevgililer günün de öğreneceğiz yine burada yazarız.

İyi eğlenceler.