Kategoriler
Internet

Webhesapli.Com

Türkiye'nin en güvenli elektronik ticaret sitesi www.webhesapli.com a sizleri de bekliyoruz. Webhesapli.com size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken İnternet üzerinden en güvenli, rahat ve keyifli bir şekilde alışveriş kolaylığı sunan bir mağazadır. Ayrıca, Webhesapli.com‘daki fiyat avantajını tecrübe ederek, bizi alışveriş zevkinizin ve ihtiyacınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceğinize inanıyoruz.

www.webhesapli.com ‘da üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için bilgi@Webhesapli.com adresine mail atabilir, veya (0266) 244 74 44 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı ve diğer kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız. Kredi kartı bilgilerinin bildirilmesini gerektiren durumlarda (0266) 244 74 44 numaralı telefondan satış sorumlusu arkadaşımızla iletişim kurunuz.
Webhesapli.com, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı en öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun detaycı ve çözüm-odaklı bir yaklaşımla değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.Bu BLOG www.webhesapli.com online mağazamız müşterilerimizin bizlere, hatalarımızı görmemiz konusunda yardımcı olmaları, bizden beklentilerini sunabilmeleri için özgür bir tartışma platformu olarak düşünülmüştür.

Direkt ürünlere gitmek için tıklayınız Direkt ürünlere gitmek için tıklayınız Direkt ürünlere gitmek için tıklayınız Direkt ürünlere gitmek için tıklayınız Direkt ürünlere gitmek için tıklayınız Direkt ürünlere gitmek için tıklayınız
Özcan ÖZDEMİR
www.webhesapli.com
Ege Elektronik Ve Sanal Mağazacılık
Tel : 266 244 74 44 Fax: 266 244 74 99

Eski wolkanca.com’da Webhesapli.Com veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Webhesapli.Com için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.