Kategoriler
Internet

AdWords’a Türkçe içeriden bakış!

Google Adsense blogunun geçtiğimiz sene haziran ayında Türkçe dil olarak yayına başlamıştı ve çok mutlu olmuştuk. Uzun zamandan beri Google Adwodrs’un da Türkçe blogunun yayına başlamasını heyecanla bekliyorduk ve işte şimdi o sevindirici haber geldi.

İyi bloglamalar diyoruz, dünya üzerinde gidip görmeyi istediğim şehirler arasında üst sırada olan Dublin’e selamlar.
İrlanda da bağımsız İrlanda Cumhuriyetinin ve Kuzey İrlanda’nın çıkışı ile sonuçlanan ayakanmaları konu alan ve Ken Loach’un Cannes de Altın Palmiye ödülünü alan filmi Özgürlük Rüzgarı (The Wind That Shakes The Barley) nı da bu vesile ile izlemenizi öneriyorum.

inside adwords team picture

2007’nin Haziran ayında Türkçe yayına başlayan Inside AdSense Blog’undan sonra artık Inside AdWords de Türkçe.
Bugüne kadar bize ilettiğiniz tüm fikirleri dikkate aldık ve AdWords ile ilgili tüm güncel bilgileri istediğiniz zaman girip okuyabileceğiniz bu blog’u oluşturduk.
Inside AdWords’de her hafta, bize en çok ilettiğiniz soruların yanıtları, AdWords’den en yüksek oranda faydalanabilmeniz için ipuçları, yeni özellikler, ilgili ürünler, faydalı bulacağınızı düşündüğümüz araçlar, duyurular ve başarı hikayeleri gibi birçok konuda mesajlar bulacaksınız. Sürprizlerden ise şimdilik bahsetmiyoruz…
Blog’umuzda yayınlanan mesajları e-postayla almak için hemen üye olun!
Blog’umuz hakkındaki görüşlerinizi ve önerilerinizi lütfen bize iletin!
Dublin’den saygılarımızla,
Inside AdWords Ekibi