Kategoriler
Internet

Blogcu.Com el değiştirdi

Nokta internet teknolojileriTürk internet aleminde yeni nesil ne varsa bünyesine katıyor gibi görünen Nokta A.Ş. son olarak blogcu.com’u da satın almış. Webrazzi’nin patlattığı habere göre 12 Nisan’da bir basın yemeği olacakmış ve Nokta vizyonunu açıklayacakmış. Tabii en çok merak edilen husus olan satış fiyatı açıklanmamış. Satın alımın süreci gibi detaylar Webrazzi’de bulunabilir. Acaba kaça gitti blogcu.com?

blogcuBlogcu.com‘un kurucusu Devrim Demirel, Blogcu ile AR-GE misyonlarını tamamladıklarını, şirket olarak değer yaratmayı sevdiklerini ve yeni ürünlerle Türkiye internetine hizmet etmek istediklerini belirtmiş.

Nokta A.Ş otokritik.com ve izlesene.com sitelerinide daha önce satın almıştı . Görünüşe göre Nokta A.Ş Türkiyedeki internet kullanıcıılarına Yutub ve flickr yanında blogger hizmeti vererek yabancı sitelerden kurtarmayı planlıyor.

haberin kaynağı Bildirgec.Org

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Blogcu.Com el değiştirdi başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Blogcu.Com el değiştirdiiçin 3 yanıt

nokta a.?. yi internet aleminin önemini erken kavrayan bir firma olduğu için kutlamak gerekir.

wolkan şimdi bunlar rakamı soylemezler çünkü bu satıştan elde edilecek gelirin hiç bir gideri yok hizmet sektoru oldugu için bu yuzden blogcu com un sahipleri gerçek kişi ilerse bu adamlar yuzde 15 ten başlayıp yuzde 35 lere kadar varan oranda kısmını devlete vermek zorunda kalacaklar fatura ile devretmek zorunda hal böyle olunca ne demek oluyor? saklayacaklar kimse gerçekl değeri ögrenemeyecekler ama şimdiki sahipleri hakkında biraz bilgi edinsek bulurduk :=)

kendileri, mynet gibi çalışıyor. ya da google gibi. ya da her ikisi gibi. sonuncusu doğru cevap, bildiniz. 🙂