Kategoriler
Internet

FriendFeed’de sizi engelleyenleri gösterdiğini iddia eden site

ffblockrFriendfeed diye birşey var arkadaşlar, Facebook'dan farklı olarak esasında ilk zamanlarda internet kullanıcılarının sosyal platformlarda ve mikro, makro bloglarında ürettikleri içerikler ile beslenen bir servis, fakat Facebook'un yanlış hatırlamıyorsam geçtiğimiz yıl başında hızlı bir şekilde popülerleşmesi ve bir anda çehresinin değişmesi gibi FriendFeed de bu tehlike içinde gibi görünüyor.

Yukarıdaki cümle çok uzun oldu galiba kusura bakmayın.

Neyse, Twitter da bu tehlike de, kısaca ben bu filmi görmüştüm o yüzden yeni bir ev bulmamız gerekebilir.

Aslında bu kaçınılmaz bir şey tabii ki, ekenomik kriz ve daha fazla insanın işsiz kalmaı, şirketlerin, fişrmaların daha ucuz pazarlama ve reklam mecraları arama hatta mümkünse ucuz yerler araması gibi şeylerden dolayı kaçınılmaz.

Belki kafamın ayık olduğu bir günümde bu furya sonrasında şekillenebileceğini düşündüğüm elit sosyal ortamını yazabilirim, burada elit kelimesini sizin gibi ben de sevmedim ama şu an aklıma gelen ilk kelimeydi, niş kelimesinden daha fazla nefret ediyorum, profosyonel ile kaliteli karışımından oluşan bir kelime olarak düşünelim o eliti.

Ha şey, Friendfeed'de sizi engelleyenleri gösterdiğini idda eden bir site: www.ffblockr.com

English site about: Learn who 'most probably' blocked you in your FriendFeed network.

Eski wolkanca.com’da FriendFeed’de sizi engelleyenleri gösterdiğini iddia eden site veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, FriendFeed’de sizi engelleyenleri gösterdiğini iddia eden site için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.