Kategoriler
Teknoloji

TTNET Tivibu

TTNET in yeni hizmeti Tivibu yu TTNET dostlarından biri olduğum için deniyorum, şunu baştan söyleyim ki TTNET den beklemeyeceğiniz kadar güzel bir şey Tivibu. (http://www.tivibu.com.tr/)

TTNET Tivibu
Tivibu televizyon kanallarını bir araya toplamış ve Microsoft Silverlight ile geliştirilmiş hoş bir arayüzden televizyon izlemenizi sağlayan bir servis. Televizyon kanallarının görüntü kalitesini görünce şaşırabilirsiniz uydu bağlantınızla normal televizyondan izlediğiniz görüntüden bile kaliteli neredeyse, yuh yani. Bu görüntü kalitesi bağlantınızın hızına göre optimize ediliyor otomatik olarak tıpkı iPhone vb. aletlerde olduğu gibi.
Ayrıca filmler de mevcut, sanırım film kiralama sistemi de kurulacak.

Bunların yanında Silverlight ile yapılmış uygulamanın Internet tarayıcısında olduğu gibi masaüstünde çalışan versiyonu da var indirip oradan da izleyebiliyorsunuz. Ayrıca kanalların yayın akışları olsun içerik kategorilime olsun gerçekten çok beğendim bir tek logosu bana çok çekici gelmedi değiştirip daha iddialı bir logo yapabilirler. Tivibu tam anlamıyla bir film ve televizyon kütüphanesi diyebilirim.

Kullanıma ne zaman açılacağını bilmiyorum bilgi vermediler ama çıktığında sanırım TTNET abonelerine aylık 1TL-5TL civarı olacak fiyatı. Ben para ödemiyorum dost olduğumuz için ama 1TL-5TL gibi bir para verilmeyecek servis değil verilir.

TTNET ciler bunu feedback olarak kabul ederse sevinirim, iyi günler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

TTNET Tivibu başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.