Wibiya araç çubuğunun boyutu

Dün sorulmuş sorulardan birisi bu sitenin en alt kısmında gördüğünüz Wibiya araç çubuğunun boyutu.

wibiya

Bunu yapmak için şu sitili style şablonuna eklemeniz yeterli;

#wibiyaToolbar_tbl {
width:760px !important;
margin-left:auto !important;
margin-right: auto !important;
}

Yukarıdaki 760px değerini değiştirebilirsiniz.

Blogger da <style id="page-skin" type="text/css"> </style>içine yazın. Diğer sitelerde de sitil şablonu neredeyse onun  içine.

Sorularınızı iletişim sayfasından gönderebilirsiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Wibiya araç çubuğunun boyutuiçin 15 yanıt

güzel bende bunu arıyordum ama wibiya'ya ne oldu ya (: gözükmüyor. bende de wolkanca'da da gözükmüyor.diğer wibiya olan sitelerde de gözükmüyor.hatta wibiya web sitesi de açılmıyor.sayyac gibi bu da mı engellendi ne oldu (:

iyi günler ben bunu wordpress'de denedim default temada da denedim olmadı fakat blogger'da oluyor wordpresste stye şablonuna ekliyorum fakat hiçbir değişiklik olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

sayın kayıpmerhem wordpress de derken selfhosting yani kendi sunucunuza kurulu wordpress de denediniz öyle mi? eğer denediniz olmadıysa bilmiyorum style şablonunda bir hata olabilir. kolay gelsin.

wibiya toolbar'daki arama motoruna kendim bir arama motoru eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim acaba?? mesela sizin toolbardaki arama site içinde arama yapabiliyor.

son cümlenizde "bu sitede yapılan her şeyi sorarlar veya çalarlar sağolsun sizin gibi blogcu takipçiler" demişsiniz de anlayamadım çalmak mı?? eğer yazılarınızın çalınmasını istemiyorsanız sizde önleminizi alın ben sadece biliyorsunuzdur diye bir soru sormuştum.eğer her yazım çalınacak diye bakarsanız kusura bakmayın ama blog'u da kapatın yada yazılarınızın patent hakkını alın. çünkü sanal alem bu "kaynak gösterildiği sürece" herkes herşeyi paylaşabilir bence.kaliteli bir blog yazarı asla yazı çalmaz, alsa bile kaynak göstermesini de bilir bunu da belirteyim.ayrıca hiç de öyle bir niyetim yoktu sizinde böyle birşeyi durup dururken neden yazdığınızı da anlamış değilim.size iyi çalışmalar o zaman…

sayın ali inanın ben de bilmiyorum, wibiya ile uzaktan yakından alakam yok sadece ilk çıkardıklarında türkçe çevirisine katkıda bulunmuştum o gün bugün pek karıştırmadım güzel de duruyor sitenin altına kloydum öyle kaldı.

bir önceki yorumumda dediğim gibi ayarları filan vardır sanıyorum oradan yapabilirsiniz istediğinizi, bu konuda ben yaptıktan sonra çok sorulan bir şeyi açıkladım yani boyutu, bu sitede yapılan her şeyi sorarlar veya çalarlar sağolsun sizin gibi blogcu takipçiler.

hayırlı günler dilerim.

sayın ali size karşı çalan demedim çok alıngansınız, siz de bu alınganlığınıza patent alablirsiniz. sanırım ben sizin gibi yorumcuları önemseyip cevap yazmayı gereksiz yere abarttım son günlerde.

ben de teşekkür ederim iyi çalışmalar.