Kategoriler
Internet Medya Multimedia Teknoloji

8.1 Megapixel Cybershot kamerası olan Sony Ericsson C905, bu telefon mu?

Sony Ericsson yeni telefonunu duyurmuş.

İnsanın buna telefon diyesi gelmiyor çünkü Sony Ericsson C905 tam 8.1 megapixel kameraya sahip, henüz piyasaya çıkmamış ve zaten çıkarsa da Türkiye'ye gelmesi bir kaç ayı bulur. Ben bu telefondan istiyorum, daha önce Sony Ericsson W810i sahibiydim, elim bir kazada, daha doğrusu (: balkondan atmam suretiyle parçalara ayrılan telefonumu çok seviyordum, öyle ki hala saklarım hafıza kartını ve bataryasını. (belki bataryayı bu alacağım Sony Ericsson da kullanırım diye değil) 🙂 Zaten daha sonra da yılın en iyi telefonu seçilmişti W810 ve Türkiye’de en çok satan telefonlardan biri olmuştu.

Ben şahsen Nokia telefonlardan pek hoşlanmıyorum, kişisel tercihim ve düşüncem bu tabi ama bir tek şu N95 de biraz takılmıştım gerçekten hoş bir telefon ama felaket pahalı şu anda, aynı özelliklerde Sony Ericsson olsa alırım diyordum ve evet bu Sony Ericsson C905 de N95 de olan özelliklerin hepsi fazlasıyla var.

Bu arada Timur Sırt abimiz bu telefonu incelemiş, daha doğrusu inceleme teşebbüsünde buunmuş diyelim ona, yazık Timur abim son bir kaç programdır Serdar'sız program yapıyor TimursohbetTV olmuşlar, şimdi bir eleştiride bulunsak hemen şöyle derler "e siz çekin program yollayın arkadaşım, çektiniz gönderdiniz de yayınlamadık mı?" (: Serdar neredesin abicim! Bak Timur bıyıklarını da kesti gel artık.

Sony Ericsson C905'in dikkat çeken bir kaç özelliğine deyinirsem ki aslında hiç gerek yok bir sürü yerde okuyabilirsiniz bu şeyleri ama ben yine de kendimce yazayım.
Bu telefon öncelikle 8.1 megapixel kamerasıyla tabii ki eşsiz bir telefon, fotoğraf makinanızı ve telefonunuzu emekliye ayırıp sadece bu aleti alabilirsiniz.
Bu telefonu satın aldığınızda kutusundan Memory Stick Micro™ (M2™) destekli 2GB M2 hafıza kartı çıkacak, bu doğal çünkü çekeceğiniz fotoğraflar oldukça çok yer kaplayacaktır, hatta daha fazlasını da ihtiyaç duyabilirsiniz. Telefonun kendisinde 160 mg hafıza var.
Access NetFront™ Web Browser ile birlikte geliyor internet bağlantısı için Wi-Fi ve hemen hemen şu anda standart olan tğm bağlantı tiplerini destekliyor.
Başta fotoğraf ve video, müzik, oyun vs. tüm uygulamaların yapılabileceği bu alete umarım sahip olduktan sonra burada hakkında bir kaç şey daha yazabilirim. tabii ki önce Türkiye'de piyasaya çıkmış olması lazım (:

Biraz fotoğraf;

Eski wolkanca.com’da 8.1 Megapixel Cybershot kamerası olan Sony Ericsson C905, bu telefon mu? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, 8.1 Megapixel Cybershot kamerası olan Sony Ericsson C905, bu telefon mu? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

ben pek tasvıp etmıyroum aslında bu gıbı seylere "aşırı" para harcanmasına.

bır surelıgıne yurt dısına cıkmıslıgım var ve ınanır mısınız hala bızım takoz dedıgımız telefonları kullanıyorlar

bence bızım mılletımız bu gıbı seylere parayı yatırıp hava atmayı pek sever

ac olan ınsanları da dusunmek lazım dımı ama bıraz
cebınde bes parası yok ya da 3 parası var bu telefonlara sulanıyor. senın neyıne yanı. bu ulkemız acayıp tuketıcı. uretmek yerıne tuketmeyı tercıh edıyoruz ve boylelıkle de yavas yavas tukenıyoruz..!

bende tavsıye buna o kadar para harcıyacaklarına ınsanlar, gıtsınler daha ıyı bır ıs ıcın paralarını harcasınlar. madem bu kadar cok paraları var

@tamkarisik
şahsen benim ihtiyaç larımı karşıladığı çin alacağım bunu.
zaten ya blackberry çılgınlığına kapılmam geekecek ya da işte piyasada bulunan wi-fi wirless bağlantılı bir kaç telefondan birine geçmeliyim, bu telefonu bekliyordum ben, nokianın n95 ine o parayı vermeye acımıştım buna acımayacağım.

imkanı olan herkes alsın derim bu telefonu. mükemmel bir alet daha elime almadan heyecanlandığım bir kaç şeyden biri olsu 😀

arkadaşlar her kişi kendince bu konu hakkında görüş ve dileklerini sunuyor ama benim halen daha bu konu hakkın da aydınlanmadığım şey bu makinenin fiyatı nedir bunu araştıran varmıdır aranız da. yurt dışın da galiba 770 $ olarak satılıyor az bir istihbarata göre tam kesin olarak kanıtım yok ama bizlerden bilen var mı aranız da. tanıtım günü de bildiğim kadarı ile baya bir geçti ama her kez sılaya çekildi sanırım (: ne ise dünyalık şeylerle fazla ilgilenmeyin derim. 2 günlük ömrümüz var zaten….