RapidShare yeni tasarıma geçti

Rapidshare.com yeni tasarımına bu gün itibarı ile geçti. Eskiye göre daha sade ve anlaşılır bir arabirim olan bu yeni görünümde karşılaşacağınız hataları bugreport@rapidshare.com'a gönderirseniz 1000 RapidPoints ile ödüllendiriliyorsunuz. RapidPoints tabii ki size kedisiz, köpeksiz ve beklemeksizin download etme imkanı veriyor.

Rapidshare yöneticilerinin gerçekten zeki insanlar olduğunu düşünüyorum, zira şimdiye kadar Türk Telekom tarafından engellenmemeyi başardı ve bu son tasarım değişikliğine bile bir kampanya oluşturarak kullanıcıların sempatisini kazanmanın önemini bildiler.

Rapidshare.com'da ki bir diğer yenilik ise ücretli premium hesap sahiplerinin 5 günlük 25gb download limitinin 50gb'a çıkarılması.

RapidShare

Son olarak evet RapidShare Happy Hours devam ediyor. RapidShare Happy Hours zamanlarından haberdar olmak için bir program ya da Firefox kullanıcısı iseniz bir Firefox eklentisi de mevcut.
RapidShare HappyChecker

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

eski tasarımı daha iyiydi gibi geliyor bana. bu arada volkan sen de de ufak ufak değişiklik olmuş.. feedler için buton koymuşsun rumuzlarımızın yanlarına anasayfada 🙂 saygıları..

yeni tasarim aslinda daha guzel ama alismadigimiz icin bir garip geldi ilk basta 🙂 bu arada 5 gunluk download limiti 50 gb'dı, simdi onu da degistirmisler gunluk maksimum 10 gb download yapabiliyorsunuz, ben paraya kıyıp türkiye yetkili bayisi rapidmatik.com 'dan banka havalesiyle 1 yıllık abonelik aldım çok memnunum ama harddiskte yer kalmadı sayılır 🙂

öncelikle müptela bir kullanıcıyım fakat ingilizcem olmadıgından ve güvenlik açısından soramadıgım için rapid hakkında fazla bilgim yok.upload download dısında 32 günde 44 gb indirdim 37 gb upload ettim pc kapanmadan,
şimdi toplamda 70 gb bir uploadım var ve binlerce kez çekildi
bu noktada bakıyorum kaç kes 22.000-13.000-veya 33.000 rapid points diyor. bunu nasıl nerde kullanabilirim
su asamada
traffic left:29 105 mb
rapidpoints:35213
server time:02.08.2008 05:28:34
used storage:61865.23 mb
gibi.
birde benm kullandıgım sayfa haricinde linklerin oldugu kalsörlerin oldugu sayfayı üyeleree link veriliyor ve ordan secerek indiryorsun. onu yapamadım.mesela su sayfayı http://rapidshare.com/users/q88z7u

users/q88z7u böyle ben yapamadım soramıyorumda .. bizsadece uploadımızın linklerini veriyoruz tek tek..
bu konuyu resimli anlatım yaparsanız ben ve benim gibi binlerce kullanıcıya çok faydanız olacaktır..
teşekkürler ..
forum657-admin_uploader_egeleee