Kategoriler
Internet

Rapidshare happy hours uygulama zamanları

Bildiğimiz gibi Rapidsahare dünya üzerindeki en bilinen ve en çok kullanılan dosya paylaşım sitesi. Rapidsahare son bir yenilik ile kullanıcılara sınırsızca download yapabilcekleri zaman birimleri sunuyor. Bu zaman birimlerinde doğrulama kodu bulunmuyor ve direk download yapabiliyoruz. Henüz bu happy hours uygulamasının ne zaman biteceği açıklanmadı, aşağıdaki program size Rapidsahare’ın happy hours olduğu zamanları haber verecek.

Bu program sayesinde Rapidsahare2ın mutlu olduğu happy hours vakitlerini eğer sizde o an bilgisayarın başındaysanız öğrenebileceksiniz.

RapidShare Happy Hours Detector

RapidShare Happy Hours Detector uygulaması sizin yerinize bu saatleri takip ediyor. Uygulamanın aktif olduğu zaman program sizi sesli uyarıyor.
Rapidshareden indirmek istediğiniz linkleri listesini yapın uygulama başladığında vakit kaybetmeyin.
Happy Hours olduğunu anlamak için “Free” ye bastığınız zaman The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun! seklinde bir yazı beliriyor.

Ayırca o kediler ve köpekler gerçekten sinir bozucu, size bir tavsiye kediler ile köpekleri ayırt edebilmek için windows’un büyüteci iyi iş yapıyor.

Programın adı happy cat. indir. alternatif link.