Kategoriler
Internet Ivır zıvır

Rapidshare happy hours uygulama zamanları

Bildiğimiz gibi Rapidsahare dünya üzerindeki en bilinen ve en çok kullanılan dosya paylaşım sitesi. Rapidsahare son bir yenilik ile kullanıcılara sınırsızca download yapabilcekleri zaman birimleri sunuyor. Bu zaman birimlerinde doğrulama kodu bulunmuyor ve direk download yapabiliyoruz. Henüz bu happy hours uygulamasının ne zaman biteceği açıklanmadı, aşağıdaki program size Rapidsahare'ın happy hours olduğu zamanları haber verecek.

Bu program sayesinde Rapidsahare2ın mutlu olduğu happy hours vakitlerini eğer sizde o an bilgisayarın başındaysanız öğrenebileceksiniz.

RapidShare Happy Hours Detector

RapidShare Happy Hours Detector uygulaması sizin yerinize bu saatleri takip ediyor. Uygulamanın aktif olduğu zaman program sizi sesli uyarıyor.
Rapidshareden indirmek istediğiniz linkleri listesini yapın uygulama başladığında vakit kaybetmeyin.
Happy Hours olduğunu anlamak için "Free" ye bastığınız zaman The RapidShare Happy Hours are active right now. Have fun! seklinde bir yazı beliriyor.

Ayırca o kediler ve köpekler gerçekten sinir bozucu, size bir tavsiye kediler ile köpekleri ayırt edebilmek için windows'un büyüteci iyi iş yapıyor.

Programın adı happy cat. indir. alternatif link.

Eski wolkanca.com’da Rapidshare happy hours uygulama zamanları veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Rapidshare happy hours uygulama zamanları için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

abi nettin yav alt tarafta çalan müzik ney öyle fenerliler girermi bu bloga o çaldıkça 🙂

merhaba volkan,
güzel bir yazı olmuş..
insanların işine yarayacak türden.
hazır yazmışken birşeylerde sormak istedim.
bir kaç kişiyle görüşmem sonucunda blogumda seo ayarları yapacaklarını söylediler. birazda meblağ istediler.
bloggerden alınan blogların seo ayarına ihtiyacı varmıdır? bildiğim kadarıyla google zaten bloggerdan alınan bloglar için google kaydı yapıyorlar? sence inandırıcımıdır? bu konuda tecrübeli birisi olarak senin görüşlerini bekliyorum.
ekber…

@ekber

seo işi yaptığını dile getiren tüm firma ve kişiler dolandırıcıdır, uzak durunuz. bu cümleyi google kendi yardım sayfalarında yazar.
kolay gelsin.

volkan, ilgin için teşekkür ederim. sağlıcakla kal kardeşim.