Kategoriler
Internet

Powerpoint sunularınızın Youtube’u: Authorstream.Com

Geçen gün Hamdi'de okumuştum Google'ın "Google Docs Presentation" zamazingosunu. Ondan sonra biraz araştırma yaptım, lan dedim bu 100 dolarlık PowerPoint to Flash veya Video programlarına neden para veriyoruz ki? Ne yapsak ne etsek şu bilgisayarımızdaki sunuları web sitemizde yayınlasak? Sonra tesadüfen bu site ile karşılaştım, aslında daha doğrusu bu site ile değil, bloglardan birini okurken arkadaş yazmış, onu okumam tesadüf oldu. Şimdi bu site, sizin PowerPoint sunularınızı alıyor video haline dönüştürüp sunucusunda saklıyor, işin daha da güzel yanı, Youtube deki gibi size embed kodu vererek bu video yu blogunuzda veya sitenizde yayınlayabilme imkanı sunması. Bence bu site herkesin sık kulllanılan sitesi olmayı hak ediyor. Ayrıca Muzlupasta (Canan) sana sesleniyorum (: Yayınlamak istediğin PowerPoint sunularını bu site sayesinde basitçe yayınlayabilirsin. [via]
Authorstream.com
Tabi bunun yanında Microsoft Office PowerPoint ile oluşturduğunuz sunu ve dökümanları Google Docs ile sekronize etmeninde mümkün olduğunu belirtip huzurlarınızdan ayrılıyorum, docsyncer.com.


Afiyet olsun.

Eski wolkanca.com’da Powerpoint sunularınızın Youtube’u: Authorstream.Com veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Powerpoint sunularınızın Youtube’u: Authorstream.Com için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

çalıştı fkt. teker teker kendisi gitmiyo slaytlar kendin yapıyosn kötü:(

ay ben bunu niye şimdi görüyorum.. o tarihlerde körmüşüm demekki.
teşekkür ediyorum wolkancım denicem..
süper patronum 🙂