Kategoriler
Internet

Facebook sizi silenleri görmek ister misiniz?

facebook2

Unfriender isimli bir Facebook uygulaması ile Facebook ta sizi engelleyen profilleri görebiliyorsunuz. Bu eklentinin grubuna buradan ulaşabilir, Facebook hesabınızada buradan ekleyebilirsiniz.

Facebook'ta gizilice kendisini silen kişileri bilmek isteyen, merak edenler için çok sağlam bir Facebook uygulaması, sizi silenleri tespit ediyor ve uygulamadan silen kişileri görebiliyorsunuz. Beklendiği gibi Facebook Yonjalaşma sürecinin ortalarında seyrediyor şu aralar ve sanırım bu senenin ortalarına doğru veya biraz daha sonra bana öre bitmiş olacak (: Yonjacılara göre değil tabii ki.

Facebook

Eski wolkanca.com’da Facebook sizi silenleri görmek ister misiniz? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Facebook sizi silenleri görmek ister misiniz? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bu eplikeyşını denedim 2 arkadaşımın beni listesinden kaldırdığını söylüyor ama onların listesinde hala görebiliyorum kendimi.. galiba çalışmıyor bu da.. yine de teşekkürler..

arkadaşlarla aramızı bozmak için yapılmış bir uygulama 🙂

aq ekliyom ekliyom bir yandan siktirolup gidiyorlar, nerdeyse 300 kişi olmasılazım ama 200 e düştü hergün biri gidiyo bu nasıl iş anlamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

yaklaşık 400 kişi olacaktı ama bir anda 155 kişi kalmış neden ola bilir ben sadece sitemde arkadaşlarımın fazla olmasını istiyorum

meraba bn sevgilime ben artık kullanmıyorum dedim bir süre grmedim sonradan duydumki oda açmış ama artık fasbok ta kayıtlıydı ama görünüyor ama onda bn gözükmüyorum ve ne yapmam lazım

merhaba erkek arkadaşımı facebooka ekleyemiyorum istek göndermeme rağmen isteğim gitmiyor bir arkadaşımızın dediğine göre ıp kilitlemesi yapılmış o yüzden giriş yapamıyomuşuz bana çok saçma geldi sizce böle bişi var mı varsa ne yapmamız gerekiyor.

o göndersin
bence sallıyo
😀 tabi milletin söledigini dinleyip gaza gelmemek lazım aynı zamanda

arkadşlar u uygulama nasıl çalısıyo uygulamaya ulaşılamıyo diye hata veriyo

her lafa verecek bir cevabım var lakin bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye…

ee kardeş boyle her adama inanırsanız 400 kişiden 150 e iner boyle 🙂

insan kendini bilmeli. başkası bilse ne olur bilmese ne olur.