Kategoriler
Internet

Bırak sosyali medyayı kaç kız tavladın onu söyle

sosyal-medya-seksBaştan belirteyim kadınlar için böyle bir problem asla olmaz internette çünküsüne filan girmek de gereksiz, votka deyip geçelim.

Peki bu neredeyse böğ ettirip bizi kusturabilecek kadar fazla duyduğumuz şu tek dişi kalmış “Sosyal Medya” dedikleri zıkkım ne iş yarar?

Facebook profilinde 1500 arkadaşı olan, Twitter da bilmem kaç takipçisi olan yok anam şurada bu kadar burada bu kadar, rakamlar, sayılar, grafikler.
Geçin bunları geçin, binlerce internet kullanıcısından oluşan arkadaş listesine sahip bir eleman, yalnız ve kızsız adam ise iş midir bu?

Bence değil. Efendim adab-ı muaşereti, şusu busu ben anlamam, siz bana bu zamaingo ağında kaç tane kız tavladınız onu söyleyiniz, sokaktaki adam onu soruyor.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Bırak sosyali medyayı kaç kız tavladın onu söyle başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

harbi süper konuya parmak bastın volkan tebrik ediyorum… bende uyuz oluyorum böyle facebook listelerinde 1000 lerce arkadaşı olan ama gerçekte kimsesi olmayan her akşamını evinde pc başında öldüren tipleri…ulan sanal listen de 5000 kişi olsa ne yazar, gerçekte yanında birisi olmayınca!