Kategoriler
Internet

Bir Google hatası

Google arama motorunda şu arama yapılamıyor:
100000000..10000000

İlginç.

Arama yapıldıktan sonra şu sayfa çıkıyor;

Google
Hata

Üzgünüz…

… Ancak sorgunuz bir bilgisayar virüsü veya casus yazılım uygulamasına ait otomatik isteklere benziyor. Kullanıcılarımızı korumak için, talebinizi şu anda işleme koyamıyoruz.

Erişiminizi elimizden geldiğinde hızlı bir şekilde yenileyeceğiz, bu nedenle kısa bir süre sonra tekrar deneyin. Bu arada bilgisayarınıza veya ağınıza virüs bulaştığından şüpheleniyorsanız, sisteminizde virüs ve diğer sahte yazılımların bulunmadığından emin olmak bir virüs denetimcisi veya casus yazılım kaldırıcısını çalıştırabilirsiniz.

Bu hatayı sürekli alıyorsanız, Google çerezinizi silerek ve Google’ı yeniden ziyaret ederek bu sorunu çözebilirsiniz. Tarayıcıya özel talimatlar için lütfen tarayıcınızın online destek merkezine başvurun.

Eğer tüm ağınız etkilenmişse, daha fazla bilgi için Google Web Araması Yardım Merkezine gidin.

Verdiğimiz sıkıntı için özür dileriz. Umarız yakın zamanda sizi tekrar Google'da görebiliriz.

Blogger resimler, videolar, oyunlar, izle, oyna, seyret

Eski wolkanca.com’da Bir Google hatası veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Bir Google hatası için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Bir Google hatasıiçin 4 yanıt

buna google hatası demek pek doğru olmaz, sonuçta sistemi saldırılardan ve aşırı yüklenmeden korunmak için alınmış bir önlem. devamlı rastgele sayılar üreterek bunları google'a arama sorgusu olarak gönderen bir bilgisayar ağını düşünün. 😀

şimdi ben bilgisayar öğretmeniniyim ve bu hata değil arkadaşlar bilgisayar google nasil kullanilir. ben bu sayfaya göre öğrencilerimi yönlendiriyorumm ama nasil kullanirilir siye 🙂 bu de bir durum 🙂