Kategoriler
Gündem

Nokia kayıp boğa’nın peşinde

nikolas-jaakinen-nokiaKadıköy Altıyol Meydan’ındaki boğa heykelinin yavrusunun çalındığına dair haberlerden sonra Nokia bu boğayı bulmak için kolları sıvadı ve boğayı bulması için ünlü hayvan dedektifi Nikolas Jaakinen’i Türkiye’ye getirdi. [ntvmsnbc]

Jaakinen isimli bir abimiz var kendisi Finlandiya’nın bağrından kopmuşta gelmiş bize benzeyen bir abi, eğlenceli, bu abi dedektif, daha doğrusu hayvan dedektifi, branşı hayvanlar. Jaakinen ve bu konuda diğer tüm merak edttiğiniz şeyleri www.jaakinentakip.com adresli siteden öğrenebilirsiniz.

kadikoy-boga-heykeli

Bu yavru boğa heykelini bulan kişicana iki kişilik İspanya seyehatı hediye edecekler.

Nokia telefonunuz varsa Vine uygulaması boğayı bulmak için size yardım edebilir, bunun yanısıra tabii ki jaakinentakip.com’da hayvan dedektifi Jaakinen usanın blogunu da takip edebilirsiniz.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Nokia kayıp boğa’nın peşinde başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

boğa yavrusu da boğa yavurusu. ulan hangi salak bir boğanın yanına yavru koyar? mantığı nedir çözebilmiş değilim, şöyle varsa bir heykeltraş-dökümcü bilgi verse de sevinsek. ben boğanın yanına yavru heykeli koyulmasındaki mantığı arıyorum heykel bir dursun hele. sanki kadıköy sığır çiftliği? hadi koydun niye sahip çıkamıyorsun? bu yokia da az değil, var ya aklıma neler geliyor şimdi. öküzün altında buzağı aramak bu olsa gerek!

ya bence de buzagi arıyosun 🙂 gayet basarili görünen bir iş yapanların ellerine saglik cok eglenicez cok..