Kategoriler
Gündem

ÖSS

Öncelikle yazılarımı teknik arıza nedeniyle geç yayınlamamamdan dolayı özür diliyorum.

Dün hatırlarsanız milyonlarca genç hayati sınavlarına girdiler ve başkentimiz Ankara’da unutulmayacak anlar yaşanmış. Öğrenciler trafiğin aksaması yüzünden sınava yarım saat kalmışken arabalarını bırakıp ağlayak tek çareyi yürümekte bularak sınava yetişmeye çalışıyorlardı. Neymiş kavşaktaki polisler sınav sorularını yetiştirmek için yerlerinden ayrılmışlar. Olacak şeymi bu. Hiç mi polis yok bu memlekette. A pardon var tabi canımız istediğinde yağdırırız; nereye üniversiteli gençlerin üzerine.. gerektiğinde bir tane bulunmaz ve halk polislik yapar.

Aslında, sırf Milli Eğitim Bakanımızın kendi çocuğu Öss sınavına giriyor diye lise sonlara bir hafta yapıldığı bir ülkeden,daha ne beklenirki.. Hala şu sınavın BİR ÖMRE BEDEL olduğunu anlayamadık.

WOLKANCA

Konuk Yazar

ÖSS başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

ÖSSiçin 2 yanıt

kardeş bizim egitim sistemimiz toptan bozuk. gün geçtikçe eğitim sistemimiz batıyor. buna kimse de dur demiyor. bize avrupa birligi boş bizim egitim sistemimiz teknolojiye diger ülkelerde ki gibi işlemiyecek hep dersaneler para kazanıyor zaten onlara para verecegizime kalkınmalı bir egitim yapsak bundan iyi sonuç alırız. işte cevap orta da bir günlük sınav da gençlerin salaksın sen giremezsin aaa çünkü sen matematik bilmiyorsun san ki iş hayatın da bunları kullanacaklar böyle birgün de ne polis yeter ne görevli herkes birgün için koşturma yapacak neyse bu kadar yeter iyi şallah gelecek ösym'siz olur.