Kategoriler
Kodlama

Askıda Kod

Karantinada yalnızlaşmayalım, yardımlaşalım 🤝 Askıda Kod; çocuk hakları, hayvan hakları, doğa koruma alanlarında hizmet veren dernekler ile gönüllü destek olmak isteyen yazılımcıları bir araya getirir. Askıda Kod – TalentGrid.

TalentGrid bugün Askıda Kod isimli bir uygulamasını duyurdu, ihtiyacı olanlara kodlama desteği vermek.

PAndemi sürecinde birçok şeyin askısı çıktı, en güzeli İBB’nin Askıda Fatura(askidafatura.ibb.gov.tr) kampanyası ve Beşiktaş Belediyesinin Askıda Cihaz(askida.besiktas.bel.tr) kampanyası idi, hatta bazıları Askıda Ekmek yaptı ki onu pek beğenmedim.

TalentGrid yazılımcılara yönelik Askıda Kod kampanyası ile teknik desteğe ihtiyaç duyan kar amacı gütmeyen kurumlar ile gönüllü destek olmak isteyen yazılımcıları bir araya getirmeyi düşünmüş, burada yadım edilecek yerin gerçekten ihtiyacı olan ve nonprofit yani kar amacı gütmeyen projeler olması gerekiyor.

Askıda Kod; teknik desteğe ihtiyaç duyan kurumlar ile gönüllü destek olmak isteyen yazılımcıları bir araya getiren bir sosyal sorumluluk projesidir.
https://talentgrid.io/askida-kod
AskıdaKod #TalentGrid @wolkanca @TalentGrid_io

Düzenleyen arkadaşları tebrik ediyorum ve tüm arkadaşları katılmaya davet ediyorum, karantinada yalnızlaşmayalım, yardımlaşalım.